Розділи літератури » Наукова
Культура, філософія, філологія, мовознавство та інше -знавство
Сторінки:  1 ... 192 | 193 | 194 | 195 | 196 | 197 | 198 | 199 | 200 | 201 ... 327
Матеріали XXII Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку» 9-10 квітня 2016 р. (Збірник статей)
Матеріали архітектора Павла Альошина в зібранні Національного музею історії України (Буняк Олена)
Матеріали для вивчення життя та діяльності історика мистецтва. До 150-річчя від дня народження Є.К.Рєдіна (Побожій Сергій)
Матеріали для виготовлення й декорування народного вбрання українців Поділля: класифікація та особливості (Іваневич Лілія)
Матеріали для історії віршів українських [1] (Драгоманов Михайло)
Матеріали для історії віршів українських [2] (Драгоманов Михайло)
Матеріали до біографій Петра та Олександри Єфименків (Стариков Григорій)
Матеріали до історії побутування гравюр італійського художника Джованні Рокка з колекції Національного музею історії України (Вітрянська Анастасія)
Матеріали до історії Скитії-України ІV–V століть. Походження та дії гунів (Кіндратенко Анатолій)
Матеріали до історії української пісні і вірші. Тексти й замітки (Возняк Михайло)
Матеріали до словника буковинських говірок. Випуск другий (Прокопенко Валентина)
Матеріали до словника буковинських говірок. Випуск другий (Яківчик Василина)
Матеріали до словника буковинських говірок. Випуск другий (Лук'янюк Корній)
Матеріали до словника буковинських говірок. Випуск другий (Леонова Марія)
Матеріали до словника подільського говору (Гороф'янюк ‪Інна)
Матеріали доби бронзи та раннього залізного віку з розкопок на г. Юрковиці (Пефтіць Дмитро)
Матеріали доби пізньої бронзи з поселення Мохнач П (Корохіна Анастасія)
Матеріали доби пізньої бронзи з поселення Мохнач П (Колода Володимир)
Матеріали журнальної періодики як джерела з історії повсякденного життя грецького населення Північного Приазов’я (ХІХ – поч. ХХ ст.) (Арабаджи Світлана)
Матеріали з історичної географії та етнографії дельти Дунаю (Сапожников Ігор)
Матеріали з охорони та реставрації пам'ятників архітектури на Сумщині у Державному архіві Сумської області (Гричановська Людмила)
Матеріали загальноросійських переписів: інформаційний потенціал та особливості використання у генеалогічних дослідженнях (Лобко Наталія)
Матеріали ІV Міжнародної славістичної конференції, присвяченої пам'яті святих Кирила і Мефодія: «Слов’янська гуманітаристика в актуальних дослідницьких парадигмах» (Збірник статей)
Матеріали Миколаївського парфумерно-косметичного комбінату «Алые паруса» у фондовому зібранні Національного музею історії України (Голдованська Ольга)
Матеріали особового походження як джерело з історії євреїв півдня України кінця ХVІІІ – початку ХХ ст. (Гедьо Анна)
Матеріали особового походження як джерело з історії купецтва Наддніпрянської України кінця ХVІІІ – початку ХХ ст. (Гедьо Анна)
Матеріали ОУН і УПА у фондах Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (Лисий Юрій)
Матеріали ОУН і УПА у фондах Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (Сова Андрій)
Матеріали польових записів як одне з джерел «Російсько-українського словника» за редакцією А.Ю. Кримського та С.О. Єфремова (Поздрань Юлія)
Матеріальна культура Дубенського Спасо-Преображенського монастиря XV – початку ХІХ ст. (Пшеничний Юрій)
Матеріальне забезпечення та комплектування кадрів міліції в УСРР у першій половині 20-х років ХХ ст. (Делібалтова Юлія)
Матеріальне становище студентів Вінницького інституту соціального виховання (педагогічного, учительського інститутів) у 30-х рр. ХХ ст. (Комарніцький Олександр)
Матеріальне становище, повсякдення та соціальна структура селянства Мараморощини у першій половині XVII ст. (Перун Михайло)
Матеріальний світ у неоромантичній концептуалізації В'ячеслава Липинського (Ясь Олексій)
Матеріальні втрати та втрати народонаселення Української держави внаслідок агресії Російської Федерації (Лавер Олександр)
Матеріальні втрати та втрати народонаселення Української держави внаслідок агресії Російської Федерації (Матяшовська Беата)
Матеріальні втрати та втрати народонаселення Української держави внаслідок агресії Російської Федерації (Шумило Наталія)
Матеріально-технічне забезпечення військових формувань Української Народної Республіки (Марченко Валерій)
Матеріально-технічне постачання армії УНР в українській військово-теоретичній думці 20–30 рр. ХХ ст. (Мельник Роман)
Матеріально-технічне постачання армії УНР в українській військово-теоретичній думці 20–30 рр. ХХ ст. (Мельник Віра)
Матеріяли до історії приятелювання Куліша й Шевченка р. 1856–1857-го (Петров Віктор)
Матеріяли до критичного видання творів Грицька Чупринки (Богацький Павло)
Матеріяли до студіювання народньої української архітектури (закладання й будування хати) (Терещенко Андрій)
Матеріяли до української діялектології та фольклористики (Курило Олена)
Мати чи бути? (Фромм Еріх)
Матір мов. Том 1 (Кобзенко Юрій)
Матір мов. Том 2 (Кобзенко Юрій)
Матриці печаток парафіяльних церков Перемишльської греко-католицької єпархії у сфраґістичній колекції Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького (Денисова Тетяна)
Маятник гоголівського сміху: до розуміння полемік критиків від імені автора (Джулай Юрій)
Мегатенденції соціального розвитку та українська освіта (Утюж Ірина)
Сторінки:  1 ... 192 | 193 | 194 | 195 | 196 | 197 | 198 | 199 | 200 | 201 ... 327