Віктор Миколайович Горобець » Дипломатія Українського Гетьманату в міжнародних політичних комбінаціях раннього нового час
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Дипломатія Українського Гетьманату в міжнародних політичних комбінаціях раннього нового час

Праця
Написано: 2022 року
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 26.03.2023
Твір змінено: 26.03.2023
Завантажити: pdf див. (14.9 МБ)
Опис: Смолій В., Степанков В., Горобець В., Чухліб Т.
Дипломатія Українського Гетьманату в міжнародних політичних комбінаціях раннього нового часу. Київ: Інститут історії України Національної академії наук України, 2022. 512 с.

ISBN 978-966-02-9934-4

У книзі досліджується історія вітчизняної дипломатії в часи становлення, розвитку та занепаду Української ранньомодерної держави XVII–XVIII ст. Зовнішньополітична діяльність Гетьманату представлена на широкому тлі міжнародних відносин Центральної і Південно-Східної Європи, з урахуванням зовнішніх і внутрішніх викликів, які прямо чи опосередковано формували напрями, мету та завдання поточної дипломатичної роботи. Проаналізовано зовнішньополітичні акції та дипломатичні практики як визнаних в Україні гетьманських урядів, так і уряду П. Орлика в екзилі, Запорозької Січі, окремих козацьких лідерів Правобережжя, а також спроби використання неофіційних каналів дипломатичного впливу, що спостерігалися з боку українських автономістів після ліквідації російським імперським центром національних інститутів державності. Увагу звернуто й на дипломатичний церемоніал посольської служби Української держави у ранньомодерну добу та її відповідність тогочасним світовим аналогам. Книга адресована науковцям, викладачам, студентам і дипломатам, а також усім, хто цікавиться минулим України і Європи, історією міжнародних відносин та дипломатичної сфери.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.