Збірник статей » Націоналізм: Теорії нації та націоналізму від Йогана Фіхте до Ернеста Гелнера
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Націоналізм: Теорії нації та націоналізму від Йогана Фіхте до Ернеста Гелнера

Праця
Розділ: Наукова
Твір додано: 29.11.2012
Твір змінено: 01.03.2024
Завантажити: Файли вилучено з бібліотеки на запит власника авторських прав.
Опис: Націоналізм: Теорії нації та націоналізму від Йогана Фіхте до Ернеста Гелнера [Текст]: антологія / Наукове товариство ім. Вячеслава Липинського; пер. Ю.Бадзьо [та ін.] ; упоряд. О.Проценко, В.Лісовий. – 2.вид., перероб. і доп. – К.: Смолоскип, 2006. – 684 с.: іл. – (Наукова серія "Політичні ідеології"). – ISBN 966-8499-42-5


Ця книжка є першою в Україні антологією, присвяченою проблемам нації та націоналізму. Вона продовжує серію видань під назвою “Політичні ідеології”. До збірника увійшли уривки з творів, окремі дослідження й статті провідних європейських мислителів і політичних діячів та дослідників націоналізму ХІХ–ХХ століть.

Структура антології відтворює основні питання, що постають перед дослідниками націоналізму (інтелектуальні джерела, проблема етнічності, нація як концепт та цінність, типологія націоналізму та його перспективи).

Збірник буде цікавим як для професійних істориків і політологів, так і для читачів, що цікавляться проблемами моделей суспільного розвитку, історією політичних ідеологій.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
Пов'язані автори:
Фіхте Йоганн Ґоттліб
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.