Віктор Петров » Вступна стаття до розвідки В.П. Петрова «Наш час як він є (З приводу статті Нормана Казнса «Несучасність сучасної людини»)»
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Вступна стаття до розвідки В.П. Петрова «Наш час як він є (З приводу статті Нормана Казнса «Несучасність сучасної людини»)»

Стаття
Написано: 2015 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 28.10.2015
Твір змінено: 28.10.2015
Завантажити: pdf див. (918.6 КБ)
Опис: Ясь О.В. Вступна стаття до розвідки В.П. Петрова «Наш час як він є (З приводу статті Нормана Казнса “Несучасність сучасної людини”)» // Український історичний журнал. – 2015. – № 3. – С. 194–198.

Петров В.П. Наш час як він є (З приводу статті Нормана Казнса “Несучасність сучасної людини”)» // Український історичний журнал. – 2015. – № 3. – С. 198–211.

В історико-філософському есе В. Петрова запропоноване культурницьке осягнення повоєнного часу у світлі теорії «історичних епох». Обстоюється думка про дисконтинуїтет і поліваріантність буття з соціальної, культурної й антропологічної перспектив, зокрема акцентується увага на кардинальних розривах між цивілізаційними/технологічними досягненнями та світоглядними засадами, морально-етичними настановами історичної людини в різні епохи минувшини та проектованого майбуття.
Ключові слова: Петров, усесвітня історія, історія України, українська історіографія, теорія історичних епох, антропологія, техніка, ядерна доба.
Пов'язані автори:
Петров Віктор
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.