Олена Бачинська » Лицарі Дикого Поля. Плугом і мушкетом: Український шлях до Чорного моря
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Лицарі Дикого Поля. Плугом і мушкетом: Український шлях до Чорного моря

Праця
Написано: 2016 року
Розділ: Історична
Твір додано: 05.06.2018
Твір змінено: 02.02.2023
Завантажити: djvu (8.9 МБ) fb2.zip (1.8 МБ) pdf див. (11.7 МБ)
Опис: Лицарі Дикого Поля. Плугом і мушкетом: Український шлях до Чорного моря / Авт. кол.: О. Бачинська, Т. Вінцковський, В. Грибовський, Н. Діанова, А. Домановський, М. Майоров, В. Маслійчук, Б. Черкас, О. Шишко; Упоряд. К. Галушко. ‒ Х., 2016. ‒ 352 с. ‒ (Історія без цензури)

Насправді це дуже перспективна книжка. Бо вона є якщо не першою на цю тему, то, вочевидь, справді масштабною, основою для повноважного епосу Українського Степу. Дійсно, можливо, вона таки багато в чому є першою. Вона дає рівну раду й осілим і кочовим спільнотам території сучасної України. І всі вони постають як співавтори сучасної України та її народу. Співжиття різних частин степового кордону становило сенс і перебіг поточної історії України протягом тисячоліть.

Від часів занепаду трипільської культури українські терени розділилися: постали ліс, лісостеп і степ. Правдавня людність пристосувалася до нових кліматичних умов, і в кожній зоні усталилися свої звички господарювання, постали свої політичні та економічні моделі. …
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.