Розділи літератури » Історична
Історична література
Сторінки:  1 ... 637 | 638 | 639 | 640 | 641 | 642 | 643 | 644 | 645 | 646 ... 692
Старченко Наталія Петрівна «Поєдинки у шляхетському середовищі Волині (остання третина XVI – початок XVII ст.)»
Старченко Марина «Політична система радянської України та її трансформація в 20-30-і рр. ХХ ст.: історіографія»
Старченко Наталія Петрівна «Прибутки судових урядників Волинського воєводства в останній третині XVI століття»
Старченко Наталія Петрівна «Про ефективність судочинства на Волині (на прикладі роботи Луцького ґродського суду 1598 і 1600 рр.)»
Старченко Наталія Петрівна «Русь після Любліна (1569): народ із «історією»»
Старченко Наталія Петрівна «Справи про згвалтування в шляхетському середовищі Волині (остання третина XVI – перша половина XVII ст.)»
Старченко Наталія Петрівна «Становище жінки-шляхтянки на Волині другої половини XVI – початку XVII ст.»
Старченко Наталія Петрівна «Стосунки пана і слуги «рукодайного» в контексті уявлень про вірність і зраду (Волинь та Наддніпрянщина в кінці XVI - першій половині XVII ст.)»
Старченко Наталія Петрівна «Стратегії та ритуали конфлікту: шляхетський соціум Волині зламу XVI і XVII ст. Джерела та інтерпретації»
Старченко Наталія Петрівна «Судова риторика як вияв цінностей волинської шляхти кінця XVI ст. (на прикладі справи про вбивство Балтазара Гнівоша з Олексова)»
Старченко Наталія Петрівна «Українські світи Речі Посполитої. Історії про історію»
Старченко Наталія Петрівна «Умоцовані - прокуратори - приятелі. Хто вони? (становлення інституту адвокатури на Волині в кінці XVI ст.)»
Старченко Наталія Петрівна «Честь як реґулятор шляхетського повсякдення (Волинь останньої третини XVI – початку XVII ст.)»
Старченко Наталія Петрівна «Честь, кров і риторика. Конфлікт у шляхетському середовищі Волині (друга половина XVI - XVII століття)»
Старченко Наталія Петрівна «Шлюбна стратегія вдів і кілька проблем навколо неї (шляхетська Волинь кінця XVI ст.)»
Старчук Іван «Бібліографія опублікованих праць»
Старчук Іван «Розкопки городища Пліснеська в 1947-1948 рр.»
Старчук Іван «Розкопки городища Пліснесько в 1949 р.»
Старчук Іван «Розкопки на городищі Пліснесько»
Стасевська Оксана «Георгій Нарбут – художник Української революції (1917–1920)»
Стасів Ярослав «Роль товариства «Відродження» в русі за тверезість у Галичині в 1920-1930-х роках»
Стасів Ярослав «Рух тверезості у Східній Галичині в середині ХІХ – першій третині ХХ століття»
Стасюк Богдан ««Законник» як джерело до вивчення соціально-економічної історії Сербії доби Стефана Душана»
Стасюк Андрій «Ordo fratrum minorum: утворення, становлення та організація францисканців у першій третині ХІІІ ст.»
Стасюк Олександра «Видавничо-пропагандивна діяльність ОУН (1941—1953 роки)»
Стасюк Олександра «Видавничо-пропагандистська діяльність ОУН (1941-1954 рр.)»
Стасюк Олександра «Видання ОУН(б) післявоєнного періоду: тематичний огляд публікацій»
Стасюк Андрій «Галич магдебурзький: до 650-ї річниці першої згадки про міське право»
Стасюк Олеся «Діяльність В. Молотова як уповноваженого під час Голодомору-геноциду 1932–1933 рр.»
Стасюк Андрій «До питання про одну із назв Галича в XIV столітті»
Стасюк Андрій «Документ галицької земської канцелярії XV сторіччя про майнові стосунки місцевої шляхти»
Стасюк Олександра «Еволюція ідейно-політичних орієнтирів ОУН»
Стасюк Олександра «Життєвий шлях Петра Карманського (громадсько-політичний аспект)»
Стасюк Олександра «Ідейно-політична стратегія ОУН(б) повоєнного періоду»
Стасюк Олеся «Інститут уповноважених у здійсненні Голодомору-геноциду 1932–1933 років в УСРР»
Стасюк Юрій «Історичні джерела про участь добровольчих батальйонів в антитерористичній операції»
Стасюк Андрій «Князь Свидригайло в Галичі і перша письмова згадка про Калуш»
Стасюк Олександра «Контроль за виготовленням та поширенням підпільних друків у системі видавничо-пропагандистських структур ОУН (1944–1953)»
Стасюк Андрій «Львівський францисканський конвент Святого Хреста як осередок вікаріату Русі в 1372 - 1430 роках»
Стасюк Олександра «Михайло Дяченко (Марко Боєслав) – діяч «Просвіти»»
Стасюк Андрій «Місіонерська діяльність Ордену францисканців на Русі ХІІІ – першої третини XV ст.»
Стасюк Олександра «Національно-державна платформа українського визвольного руху середини ХХ століття»
Стасюк Олександра «Невідома брошура Марка Боєслава (1950 р.)»
Стасюк Олександра «Невідомий нарис підпільниці ОУН з Київщини Людмили Фої (М. Перелесник)»
Стасюк Олександра «Облаштування та оснащення підпільних друкарень ОУН»
Стасюк Юрій «Озброєння українських добровольчих батальйонів на Сході України у 2014 році»
Стасюк Олександра «Організація українських націоналістів та інтелігенція»
Стасюк Олександра «Пресові видання ОУН, УПА, УГВР»
Стасюк Андрій «Про похід палатина Віллерма in Ruteniam у квітні 1340 р.»
Стасюк Олександра «Радянські виборчі кампанії як засіб індоктринації суспільства (на прикладі Української РСР повоєнного періоду)»
Сторінки:  1 ... 637 | 638 | 639 | 640 | 641 | 642 | 643 | 644 | 645 | 646 ... 692