Розділи літератури » Історична
Історична література
Сторінки:  1 ... 435 | 436 | 437 | 438 | 439 | 440 | 441 | 442 | 443 | 444 ... 671
Мойсієнко Віктор «Акти Житомирського гродського уряду: 1590 р., 1635 р.»
Мойсієнко Віктор «Актова книга Житомирського гродського уряду 1611 року»
Мойсієнко Віктор «В.В. Німчук у лінгвоукраїністиці (До 80-річчя з дня народження Василя Васильовича Німчука)»
Мойсієнко Віктор «Кого називали «людьми руськими» на Русі та на поструських геополітичних утвореннях? До історії вживання народоназви та мовоназви «руський» в україністиці, білорусистиці та русистиці»
Мойсієнко Віктор «Луцька замкова книга 1560-1561 рр.»
Мойсієнко Віктор «Острозький культурний осередок у процесі вироблення українського літературно-писемного стандарту»
Мойсієнко Віктор «Протографи і мова Лавришівського Євангелія»
Мойсієнко Віктор «Спочатку було Слово... Від мовного узусу – до літературної норми (Нарис генези української літературної мови)»
Мойсієнко Віктор «Терміни для називання мови, якою писані пам'ятки на українсько-білоруських землях у XІV-XVIІ ст.»
Мойсієнко Віктор «Этноязыковая принадлежность «руськой мовы» во времена Великого княжества Литовского и Речи Посполитой»
Мокляк Ярослав «Hałyczyna contra Galicja: ukraińskie szkolnictwo średnie i wyższe w debatach Sejmu Krajowego galicyjskiego 1907-1914 (пол.)»
Мокляк Володимир «Адміністративно-територіальний поділ Полтавщини (1648-2012 рр.)»
Мокляк Ярослав «Внесок художників польського походження в розвиток образотворчого мистецтва на теренах Херсонської губернії»
Мокляк Володимир «Джерела з історії Полтавського полку (середина XVII - XVIII ст.). Том 1: Компути та ревізії Полтавського полку. Компут 1649 р. Компут 1718 р.»
Мокляк Володимир «Джерела з історії Полтавського полку (середина XVII - XVIII ст.). Том III. Компути та ревізії Полтавського полку. Ревізія 1723 р. Ревізія 1726 р.»
Мокляк Ярослав «Культурне життя польської громади Одеси на сторінках польсько-мовної періодики на початку ХХ ст.»
Мокляк Володимир «Орест Левицький (1848-1922): біобібліографічний покажчик»
Мокляк Володимир «Політична обстановка на Полтавщині перед укладанням Гадяцької унії: повстання Мартина Пушкаря»
Мокляк Володимир «Полтавський полковник Федір Іванович Жученко (попереднє подання)»
Мокляк Ярослав «Православ'я серед русинів-українців у Західній Галичині. Максим Сандович (1911–1914)»
Мокляк Ярослав «Теофіл Павликів та Микола Антоневич у боротьбі за зміну Закону про мови викладання в народних і середніх школах (70-ті роки XIX ст.)»
Мокрецький Лех «Zainteresowanie historiografii gdańskiej wojnami polsko-kozackimi XVII wieku (пол.)»
Молдавська Тетяна ««У вирі вселенських потрясінь»: мемуарна спадщина мешканців Степової України першої третини ХХ ст.»
Молдавська Тетяна «Обласні Ради депутатів у системі владних відносин радянського суспільства у 1947-1990 рр. (на прикладі південних областей УРСР)»
Молдавський Роман ««У вирі вселенських потрясінь»: мемуарна спадщина мешканців Степової України першої третини ХХ ст.»
Молдавський Роман «Боротьба запорозьких козаків за збереження своїх вольностей напередодні ліквідації Запорозької Січі (1770-1775 рр.)»
Молдавський Роман «Етапи будівництва Дніпровської лінії укріплень»
Молдавський Роман «Запорожці-колодники на Новій Дніпровській лінії укріплень»
Молдавський Роман «Історіографічна традиція дослідження Нової Дніпровської лінії укріплень»
Молдавський Роман «Історія Петрівської фортеці Нової дніпровської лінії (1770-1791 рр.)»
Молдавський Роман «Картографування запорізького краю періоду будівництва нової дніпровської лінії укріплень»
Молдавський Роман «Нова Дніпровська лінія укріплень в наративних джерелах XVIII – початку XIX ст.»
Молдавський Роман «Поштова служба на Півдні України після ліквідації Запорозької Січі»
Молдавчук Ніна «Розвиток форм і способів протиповстанської боротьби після Другої Світової війни»
Молдован Алєксандр «Пять новонайденных украинских грамот конца XIV– начала XV в. (рос.)»
Молдован Яна «Участь Андрія Жука в українському національно­-визвольному русі під час Першої світової війни»
Молев Є. «Боспорське місто Кітей IV—III ст. до н. е. (за матеріалами розкопок 1970—1981 рр.)»
Молєв Євген «Боспор та його сусіди у II ст. до н. е.»
Молодчикова І.О. «Поховання кочівників на р. Орель»
Молоткіна Валентина «Видавнича справа в Радянській Україні в 20-30-і роки ХХ ст.»
Молотков Ґєорґій «Луї Вінсен Тардан: погляд з іншого ракурсу»
Молотков Ґєорґій «Міські швейцарські колонії на Півдні Російської імперії»
Молочко Наталія «Іван Мазепа: до 370-річчя від дня народження гетьмана України, мецената. Збірник матеріалів»
Молчанов Володимир «До питання про життєвий рівень міського населення Правобережної України на початку ХХ ст.»
Молчанов Володимир «Донбас у системі соціально-демографічних та економічних процесів (ХІХ – початок ХХ ст.)»
Молчанов Володимир «Економічна історія України: історико-економічне дослідження. Том 1»
Молчанов Володимир «Економічна історія України: історико-економічне дослідження. Том 2»
Молчанов Володимир «Промисловий переворот на Донбасі»
Молчанов Володимир «Соціально-економічні умови життя російських військових в губерніях України в другій половині ХІХ ст.»
Молчанов Володимир «Український Донбас – економічне диво другої половини ХІХ – початку ХХ ст.»
Сторінки:  1 ... 435 | 436 | 437 | 438 | 439 | 440 | 441 | 442 | 443 | 444 ... 671