Розділи літератури » Історична
Історична література
Сторінки:  1 ... 237 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 | 245 | 246 ... 674
Зброжко Ольга «Джерелознавчі студії з історії національно-визвольного руху опору на західноукраїнських землях»
Зброжко Ольга «Молодіжні осередки руху опору в Західній Україні в 40–50 роках ХХ ст. у світлі документів Державного архіву Львівської області»
Збройні Сили України «Аналіз Генерального штабу ЗСУ щодо бойових дій на Дебальцевському плацдармі з 27 січня до 18 лютого 2015 року»
Збруцький Олексій «Плебанія (будинок ксьондза костьолу Іоанна Хрестителя) в місті Ізяславі Хмельницької області»
Звагельський Віктор ««Істина мусить стояти на першому місці» (До біографії М. Макаренка та М. Ернста)»
Звагельський Віктор «Актуальні питання історичної географії Північно-Східної України (в контексті досліджень «Слова о полку Ігоревім»)»
Звагельський Віктор «Грамота XVII ст. щодо землеволодіння у Путивльському повіті»
Звагельський Віктор «Деякі аспекти дослідження історичної географії Лівобережної України у XIX-XX ст.»
Звагельський Віктор «До історії дослідження «Слова о полку Ігоревім»»
Звагельський Віктор «До походження назви міста Пирятин»
Звагельський Віктор «Залозний шлях, Лосицька дорога та Лозіє «Слова о полку Ігоревім»»
Звагельський Віктор «Історики Сумщини і репресії 20-30-х рр. ХХ ст.»
Звагельський Віктор «Історико-географічні проблеми у дослідженнях походу Ольговичів навесні 1185 р. (історіографічний аспект)»
Звагельський Віктор «Літописні міста Сумщини»
Звагельський Віктор «Локалізація літописної Cальниці»
Звагельський Віктор «Піщаний брід на верхній Сулі»
Звагельський Віктор «Про забуту середньовічну дорогу з Посейм'я у Подонцов'я»
Звагельський Віктор «Про стародавні переправи Середнього Посеймя»
Звагельський Віктор «Річка Рось у «Слові о полку Ігоревім»»
Звагельський Віктор «Середньовічний тракт з Сум до Перекопу»
Звагельський Віктор «Щодо локалізації р. Каяла»
Зварич Роман Васильович «Обвинувачення за приналежність до Української Військової Організації в судочинстві Станиславівського окружного суду»
Зварич Теодор «Перша світова війна на Брідщині у спогадах очевидця Михайла Зварича»
Зварич Теодор «Скульптура та епіграфіка старого цвинтаря у селі Підгірці на Брідщині»
Зварич Роман Васильович «Суд і судочинство в національній політиці Другої Речі Посполитої (на прикладі Станиславівського воєводства)»
Зварич Роман Васильович «УВО як об'єкт окружного судівництва в державній політиці Другої Речі Посполитої у 1920–1930-х роках (на прикладі Станиславівського воєводства)»
Зваричук Едуард «Економічне становище Римо-католицької церкви на Поділлі (друга половина XIX – початок XХ ст.)»
Зваричук Едуард «Конфесійна політика Богдана Хмельницького (1648–1654 рр.)»
Зваричук Едуард «Соціальна структура населення Західного Поділля у 30-ті рр. XV – першій половині XVII ст.»
Зваричук Денис «Соціальна структура населення Західного Поділля у 30-ті рр. XV – першій половині XVII ст.»
Звиняцьковський Володимир «Пакеха і маорі: чи відбувається діалог культур?»
Звичайна Олена «Страх. Том 1»
Звичайна Олена «Страх. Том 2»
Звичайна Олена «Ти: Повість із життя українців у золотоверхому Києві в 1927-29 рр.»
Звіздецький Богдан «Будівлі селища Гульськ та їх значення для вивчення соціально-економічного феномену поліського села кінця І тис.»
Звіздецький Богдан «Городища IX – XIII ст. на території літописних древлян»
Звіздецький Богдан «Про кордони Древлянської землі»
Звіздецький Богдан «Про час виникнення та соціальну типологію літописних «градів» Древлянської землі»
Звілінський Сергій «Археологічні пам'ятки узбережжя р. Гайчур в межах Гуляйпільського району Запорізької області (по матеріалам розвідок 2012 – 13 рр.)»
Звілінський Сергій «Купецька родина Кернерів До питання єврейського капіталу в соціально-економічних відносинах Півдня України кін. ХІХ – поч. ХХ ст.»
Звілінський Сергій «Пам'ятки Запорізької області за результатами досліджень ДП «Південьгідроархеологія» ДП НДЦ ОАСУ ІА НАН України»
Звіряка Анна «Історичний ландшафт Київських гір і долини р. Дніпра як пам'ятка культурної спадщини»
Звягіна Олександра «Зовнішня політика Польського королівства у Центрально-Східній Європі в умовах міждинастичного суперництва Ягеллонів і Габсбургів (1507–1548 рр.)»
Звягіна Олександра «Королівство Польське і Франція: особливості міжнародних зв'язків у 1500–1525 рр.»
Звягіна Олександра «Особливості польсько-угорських відносин на фоні посилення політичного впливу Габсбургів у Центрально-Східній Європі в 1507-1515 рр.»
Звягіна Олександра «Формування нових особливостей політичного розвитку Центрально-Східної Європи. Боротьба за угорську та чеську корони 1526 р.»
Згерська Оксана «Шкільництво у розвитку українського суспільства ХVІ століття. (За матеріалами Волинського воєводства)»
Здзярський Станіслав «З паперів Жеґоти Паулі»
Здоров Андрій «Український Жовтень. Робітничо-селянська революція в Україні (листопад 1917 - лютий 1918 рр.)»
Здоровега Мар'яна «Суспільно-політичні погляди Лонґина Цегельського»
Сторінки:  1 ... 237 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 | 245 | 246 ... 674