Володимир Пахомов » Творча спадщина О. Дучимінської
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Творча спадщина О. Дучимінської

Праця
Написано: 2001 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 25.05.2013
Твір змінено: 03.06.2013
Завантажити: doc див. (1.5 МБ) doc.zip (751.2 КБ)
Опис: Монографію присвячено дослідженню життєвого і творчого шляху Ольги Василівни Дучимінської (1883-1988) – української письменниці, сучасниці І. Франка, приятельки Н. Кобринської, О. Кобилянської, С. Вінценза та багатьох інших діячів української та зарубіжної культур.
У монографії вперше зроблено спробу комплексно, на основі узагальнення і критичного осмислення всіх виявлених джерел і матеріалів повернути українській літературі “повне” ім’я О. Дучимінської, колись популярної, але належно не вивченої багатогранної постаті, створено її найповнішу, а головне об’єктивну біографію, проаналізовано в основному творчу спадщину (поезію, прозу, літературно-публіцистичні статті, листи), визначено основні риси стилю.
Дослідження стане в добрій пригоді науковцям при дослідженні історії української літератури ХХ століття, викладачам і студентам філологічних факультетів – на лекційних і семінарських заняттях, учителям та учням – у краєзнавчій роботі, ентузіастам-шанувальникам творчої спадщини О. Дучимінської – в науковому виданні й коментуванні творів письменниці.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
Пов'язані автори:
Дучимінська Ольга
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.