Костянтин Івангородський » Етнічна історія східних слов'ян у сучасній історіографії (український, білоруський і російський дискурси)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Етнічна історія східних слов'ян у сучасній історіографії (український, білоруський і російський дискурси)

Праця
Написано: 2018 року
Розділ: Історична
Твір додано: 10.10.2019
Твір змінено: 10.10.2019
Завантажити: djvu (3.7 МБ)
Опис: У монографії розглядається наукове осмислення генези та етнічної історії спільнот східних слов’ян домонгольської доби у сучасних українській, російській і білоруській історіографіях. Здійснено комплексний компаративний аналіз історіографічної рефлексії сучасними дослідниками розвитку історичної науки пострадянського періоду. На основі застосування полідисциплінарної теоретично-методологічної бази, з’ясовано джерельний потенціал етноісторичних реконструкцій щодо східнослов’янських спільнот, їхню когнітивну притомність і концептуальну евристичність. Особлива увага звертається на новітні історично-етнологічні концепції відносно східнослов’янської минувшини, запропоновані в останні десятиліття українськими, російськими та білоруськими істориками. З ними порівнюються також етноісторичні гіпотези, сконструйовані представниками суміжних дисциплін (лінгвістів, антропологів, генетиків).
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
Пов'язані твори:
Рецензія на книгу: Iвангородський К.В. Етнічна історія східних слов'ян у сучасній історіографії (український, білоруський і російський дискурси): монографія. - Черкаси: Вид. Ю. Чабаненко, 2018. - 422 с. (авт. Богдан Янишин) Істор. Рецензія 2019
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.