Авторський колектив » Траєкторії розвитку повоєнної економіки України в системі координат постпандемічного світу
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Траєкторії розвитку повоєнної економіки України в системі координат постпандемічного світу

Праця
Написано: 2023 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 28.01.2024
Твір змінено: 30.01.2024
Завантажити: pdf див. (4.5 МБ)
Опис: Траєкторії розвитку повоєнної економіки України в системі координат постпандемічного світу: колективна монографія / за ред. д-р екон. наук, проф., чл.-кор. НАН України М.І.Скрипниченко; НАН України, ДУ «Ін-т екон. та прогнозув. НАН України». – Електрон. дані. – К., 2023. – 202 с.: табл., рис.
ISBN 978-617-14-0107-5 (електронне видання)


У колективній монографії представлено результати наукових досліджень щодо: модельного комплексу імітаційного макропрогнозування для визначення траєкторій розвитку економіки України у постпандемічному світі, із застосуванням якого здійснено кількісне оцінювання факторів впливу постковідних наслідків та повномасштабної воєнної агресії РФ на соціально-економічну динаміку України. Розроблено альтернативні сценарії, проведено інструментальний аналіз та обґрунтовано пріоритетні тренди (інноваційнотехнологічний, гуманітарний) і сектори-драйвери (оборонно-промисловий, аграрний, будівництво, торгівля) післявоєнної розбудови вітчизняної економіки; здійснено сценарні прогнозно-аналітичні розрахунки макроіндикаторів на період до 2030 року та розроблено пропозиції щодо забезпечення сталого розвитку повоєнної економіки України.

Для науковців, державних службовців та управлінців, викладачів, аспірантів і студентів економічних ВНЗ, фахівців у сфері економічного планування та прогнозування.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.