Авторський колектив » Сучасна культурологія: постмодернізм у логіці розвитку української гуманістики
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Сучасна культурологія: постмодернізм у логіці розвитку української гуманістики

Праця
Написано: 2020 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 11.02.2024
Твір змінено: 11.02.2024
Завантажити: pdf див. (11.2 МБ)
Опис: Колективна монографія репрезентує проблематику, яка актуалізована в дослідницькому просторі культурології на межі ХХ–ХХІ століть. Очевидне завершення «доби постмодернізму» увиразнило необхідність, з одного боку, систематизувати та поцінувати досягнення «постмодернізму», а з іншого, – зафіксувати прорахунки, окреслюючи при цьому подальші шляхи розвитку української гуманістики в умовах «метамодернізму» – наступного етапу становлення й утвердження власне такої «культурної моделі».

Зважаючи на високий рівень теоретичного опрацювання чинників, що адекватно визначають культурологічний аналіз, автори спиралися на специфічні ознаки історико-культурних етапів, міжнауковість, регіоніку, діалогізм, персоналізацію як структурні елементи біографічного методу, порівняльний та інтерпретаційний підходи, що дозволило показати як гуманістику, так і культурологію означеного у монографії періоду цілісними утвореннями.

Для фахівців із широкого кола проблем української гуманістики, культурології, історії культури, мистецтвознавства, викладачів та студентів гуманітарних закладів вищої освіти.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.