Авторський колектив » Політична думка XX – початку XXI століть: методологічний і доктринальний підходи. Том 1
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Політична думка XX – початку XXI століть: методологічний і доктринальний підходи. Том 1

Посібник
Написано: 2016 року
Розділ: Навчальна
Додав: balik2
Твір додано: 03.06.2020
Твір змінено: 14.06.2020
Завантажити: pdf див. (7.4 МБ)
Опис: Політична думка XX – початку XXI століть: методологічний і доктринальний підходи: підручник : у 2-х т. / за заг. ред. Н. М. Хоми ; [Т. В. Андрущенко, О. В. Бабкіна, В. П. Горбатенко та ін.]. – Львів : Новий Світ-2000, 2016. ‒ Том 1. ‒ 516 с.


У підручнику проаналізовано ґенезу розвитку світової політичної думки у XX ‒ на початку XXI cтоліття. Представлено основні напрямки вивчення політичної проблематики за методологічним (том 1) і доктринальним (том 2) підходами до аналізу.
Для студентів-політологів, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів, політичних діячів, а також для усіх, хто цікавиться політикою та політичною наукою, історією її еволюції.

У першому томі підручника ми звертаємося до вивчення методологічних підходів до аналізу політичного (вивчаються політичні ідеї представників неоінституціоналізму, системного та постсистемного підходів, символічного інтеракціонізму, соціаль- ного конструктивізму, постмодернізму, семіотики та ін.). У порівнянні з попереднім комплексним підручником, на сторінках цього видання представлений аналіз бага- тьох нових методологічних підходів: структуралістського та постструктуралістського, аксіологічного, герменевтичного, психоаналітичного, а також теорія ігор, мережевий і компаративний аналіз та ін.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.