Авторський колектив » Оцінка та прогнози ендогенного зростання економіки України
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Оцінка та прогнози ендогенного зростання економіки України

Праця
Написано: 2023 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 28.01.2024
Твір змінено: 30.01.2024
Завантажити: pdf див. (5.1 МБ)
Опис: Оцінка та прогнози ендогенного зростання економіки України: колективна монографія / за ред. д-р екон. наук, проф., чл.-кор. НАН України М.І.Скрипниченко; НАН України, ДУ Ін-т екон. та прогнозув. НАН України». – Електрон. дані. – К., 2023. – 422 с. : табл., рис.
ISBN 978-617-14-0135-8 (електронне видання)


У колективній монографії представлено матеріали, які є результатами наукових досліджень щодо розробленого модельного інструментарію для оцінки впливу ендогенних та екзогенних чинників (зумовлених глобалізацією світової економіки, воєнними діями на території України, пандемією COVID-19 тощо) на динаміку і структуру вітчизняної економіки; здійснених на його основі інструментально обґрунтованих оцінок (насамперед руйнівних економічних наслідків воєнної агресії РФ, пандемії коронавірусу) та перспектив повоєнної відбудови національної економіки, а також умов і ризиків стабільного соціально-економічного розвитку України після війни; розроблених сценарних прогнозів макроекономічних показників на період до 2030 (2035) р. у розрізі основних секторів вітчизняної економіки; обґрунтування заходів політики ендогенізації розбудови економіки України у повоєнний період та у довгостроковій перспективі.

Для науковців, викладачів, аспірантів і студентів економічних ВНЗ, фахівців у сфері економічного планування та прогнозування.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.