Авторський колектив » Картопля. Том 1
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Картопля. Том 1

Праця
Написано: 2002 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 09.11.2021
Твір змінено: 10.11.2021
Завантажити: djvu (23.8 МБ)
Опис: Картопля / За ред. В.В.Кононученка, М.Я.Молоцького - Біла Церква, 2002.- Т. 1,— 536 с.
ISBN 966-7417-32-8

У першому томі висвітлено народногосподарське значення картоплі, її походження і розповсюдження та сучасний стан розвитку картоплярства в Україні. Наведені ботанічна, морфологічна, фізіологічна і біохімічна характеристики культури. Викладені сучасні уявлення з генетики картоплі та стратегія використання її генофонду.
Висвітлені новітні методи і основні напрями селекції картоплі: на продуктивність, ранньостиглість, стійкість до хвороб і шкідників, придатність до промислової переробки; наведено основні досягнення селекції. Значна частина монографії відведена насінництву картоплі.
Розглядаються історія розвитку галузі в Україні, наукові та організаційні засади, розкриті причини виродження картоплі і заходи боротьби з ним, наведені система насінництва і схеми відтворення еліти.
Приділена увага біотехнологічним методам одержання вихідного матеріалу, питанням репродукційного та внутрішньогосподарського насінництва, подані короткі характеристики сучасних сортів, занесених до Реєстру сортів рослин України.
Розраховано на наукових співробітників, аспірантів, викладачів і студентів вищих аграрних навчальних закладів, спеціалістів та картоплярів, які бажають отримати високі врожаї якісних бульб картоплі.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.