Ігор Любчик » Етнополітичні процеси на Лемківщині наприкінці XIX – 30-х роках XX століття: проблема національного самоусвідомлення
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Етнополітичні процеси на Лемківщині наприкінці XIX – 30-х роках XX століття: проблема національного самоусвідомлення

Праця
Написано: 2009 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 08.03.2015
Твір змінено: 15.03.2015
Завантажити: doc див. (1,1 МБ) doc.zip (291,1 КБ)
Надрукувати: Замовити цю книгу в паперовому вигляді (довідка)
Опис: Етнополітичні процеси на Лемківщині наприкінці ХІХ – 30-х роках ХХ століття: проблема національного самоусвідомлення: монографія / Любчик І.Д. – Івано-Франківськ : “Тіповіт”, 2009. – 213 с.

ISBN 978-966 -8098-64-2

У книзі на основі широкого кола джерел проаналізовано суспільно-політичні, культурно-освітні та соціально-економічні процеси на Лемківщині, з’ясовано їх особливості. Досліджено чинники та фактори, які генерували або гальмували процес формування та утвердження національної свідомості лемківської етнографічної групи. Розкрито форми та методи етнополітики, з’ясовано її негативний вплив на національний розвиток лемків, визначено ряд причин, які призвели до запізнення та неоднорідності характеру становлення української національної ідентичності лемків.
Книга розрахована на вихідців з Лемківщини, науковців, громадських діячів, студентів і всіх хто цікавиться історією України.

Передмова акад. НАН України Микола Мушинки
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.