Михайло Грушевський » Як жив український народ. Коротка історія України (вид. 1991)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Як жив український народ. Коротка історія України (вид. 1991)

Нарис
Написано: 1915 року
Джерело: e-reading.club
Розділ: Історична
Твір додано: 10.09.2018
Твір змінено: 10.09.2018
Завантажити: pdf див. (7,2 МБ)
Опис: Останнім часом серед читацького загалу України помітно зріс інтерес до її історії, зокрема до творів М. С. Грушевського – видатного вченого із світовим ім’ям, позначеного ідеологами тоталітарного режиму тавром українського буржуазного націоналіста. У колишньому СРСР твори академіка М. С. Грушевського були заборонені. У час гласності його «Історія України-Руси», «Ілюстрована історія України» виходять великими тиражами, проте далеко не задовольняють попиту.

Дещо зарадить у цьому репринтне відтворення маловідомої праці М. С. Грушевського «Як жив український народ. Коротка історія України», написаної на початку XX століття.
Книга читається легко, з великим інтересом і, сподіваємося, прислужиться як широкому колу читачів, так і фахівцям з історії України, української мови і літератури.Останнім часом серед читацького загалу України помітно зріс інтерес до її історії, зокрема до творів М. С. Грушевського – видатного вченого із світовим ім’ям, позначеного ідеологами тоталітарного режиму тавром українського буржуазного націоналіста. У колишньому СРСР твори академіка М. С. Грушевського були заборонені. У час гласності його «Історія України-Руси», «Ілюстрована історія України» виходять великими тиражами, проте далеко не задовольняють попиту.

Грушевський. – Вид. 2-е. – Київ: РОВО "Укрвузполіграф", РВЦ "Орбіта", 1991. – 112 с. – ISBN 5-8238-0007-Х.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.