Вадим Голобородько » Самостійні та контрольні роботи з геометрії для 10—11 класу
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Самостійні та контрольні роботи з геометрії для 10—11 класу

Посібник
Написано: 2002 року
Джерело: Sehrg-Gut+balik2
Розділ: Навчальна
Твір додано: 21.03.2020
Твір змінено: 12.04.2020
Завантажити: djvu (8,7 МБ) pdf див. (9,6 МБ)
Надрукувати: Замовити цю книгу в паперовому вигляді (довідка)
Опис: ПЕРЕДМОВА
Основні особливості запропонованого збірника самостійних та контрольних робіт:
1. Збірник містить повну добірку самостійних та контрольних робіт з усього курсу геометрії 10-11 класу, як основного» так і поглибленого.
Контрольні роботи розраховані на один урок, самостійні роботи — на 35-45 хвилин, у залежності від теми та рівня підготовки учнів.
Увага! Оскільки специфіка оформлення розв’язань геометричних задач суттєво залежить від вимог учителя, рекомендуємо вчителям у деяких роботах за необхідністю скорочувати запропоновані варіанти, послаблювати вимоги до оформлення розв’язків або проводити роботи за 1,5-2 уроки.
2. Збірник дозволяє здійснити диференційований контроль навчальних досягнень, оскільки завдання розподілені за трьома рівнями складності А, Б і В. Рівень А відповідає обов’язковим програмним вимогам, Б — середньому рівню складності, завдання рівня В призначені для учнів, які виявляють підвищений інтерес до математики, а також для використання в класах, школах, гімназіях і ліцеях з поглибленим вивченням математики. Для кожного рівня наведено 2 розміщених поруч рівноцінних варіанти (як вони зазвичай записуються на дошці), тому на уроці достатньо одної книги на парті.
3. До книги включено домашні самостійні і практичні роботи, які містять творчі, нестандартні задачі з кожної з розглянутих тем, а також завдання підвищеної складності. Ці завдання можуть в повному обсязі або частково пропонуватися як додаткові завдання при проведенні контрольних робіт. За бажанням вчителя виконання кількох або навіть одного з таких завдань може оцінюватися найвищою оцінкою. Відповіді до контрольних і домашніх самостійних робіт подаються в кінці книги.
4. Тематика та зміст робіт охоплюють вимоги діючих програм з геометрії для 10—11 класу. Для зручності користування книгою подається таблиця тематичного розподілу робіт за підручником ♦Геометрія» А. В. Погорелова.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.