Збірник статей » Збірник матеріалів науково-методичного семінару «Музей як засіб формування громадянської компетентності у здобувачів освіти в Україні». Випуск 1
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Збірник матеріалів науково-методичного семінару «Музей як засіб формування громадянської компетентності у здобувачів освіти в Україні». Випуск 1

Стаття
Написано: 2024 року
Розділ: Наукова
Додав: ALevchuk
Твір додано: 28.05.2024
Твір змінено: 28.05.2024
Завантажити: pdf див. (1.7 МБ)
Опис:
Збірник матеріалів науково-методичного семінару «МУЗЕЙ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ ГРОМАДЯНСЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ У ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ В УКРАЇНІ». Випуск 1. Кременець, 2024. 106 с.

Збірник розрахований на музейних працівників, здобувачів вищої освіти (першого-третього рівнів), вчителів, викладачів, науковців й усіх, хто цікавиться музейною педагогікою.

Редакційна колегія не обов’язково поділяє позицію, висловлену авторами у тезах та не несе відповідальності за достовірність наведених даних і посилань.
Відповідальний редактор: Андрій Левчук, директор Кременецького краєзнавчого музею


Перший випуск збірника, який пропонується нині увазі читачів, містить матеріали науково-методичного семінару «МУЗЕЙ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ ГРОМАДЯНСЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ У ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ В УКРАЇНІ». Цей щорічний науково-методичний семінар, започаткований у 2024 році, присвячений важливій під час російсько-української війни проблематиці формування громадянської компетентності.
Події двох років широкомасштабної війни, розв’язаної росією проти України, внесли значні корективи в тематику наукових доповідей і висунули у центр обговорення на семінарі принципово нові завдання, що постали нині перед вітчизняною педагогікою та музейною справою щодо формування громадянської компетентності. У виданні визначено вплив засобів музейної педагогіки на формування професійних якостей майбутніх вчителів.
Модернізація освіти в Україні та зростання ролі музеїв в нашому суспільстві викликали потребу в новому розумінні та оцінці нашої культурної спадщини. Тепер важко уявити собі навчання або дозвілля без участі музеїв. Це також означає, що учні, студенти та фахівці повинні бути добре ознайомлені з музейною справою та особливостями соціокультурної та громадянської освіти, яку вони надають. Матеріали семінару зможуть використовувати у своїй роботі як працівники музеїв, так й освітяни.
Видається за рішенням науково-методичної ради Кременецького краєзнавчого музею (протокол № 3 від 10 травня 2024)
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.