Збірник статей » Консерватизм: Консервативна традиція політичного мислення від Едмунда Берка до Марґарет Тетчер
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Консерватизм: Консервативна традиція політичного мислення від Едмунда Берка до Марґарет Тетчер

Праця
Написано: 2008 року
Джерело: toloka.hurtom.com
Розділ: Наукова
Твір додано: 05.12.2012
Твір змінено: 10.04.2022
Завантажити: Файли вилучено з бібліотеки на запит власника авторських прав.
Опис: КОНСЕРВАТИЗМ: Антологія. 2-ге вид. / Упоряд. О.Проценко, В.Лісовий. - К.: ВД "Простір", "Смолоскип", 2008. - xxviii + 788 c. - ("Політичні ідеології")

Ця книжка є першою в Україні антологією світової консервативної думки, що включає праці авторів XVI-XXI століть. Перше видання антології започаткувало серію «Політичні ідеології», мета якої послідовно репрезентувати основні традиції політичної думки та відповідні політичні ідеології. Друге видання збірника перероблене і доповнене: до нього увійшли уривки з творів та окремі праці класиків консервативної думки, а також найважливіші дослідження провідних західних вчених. Структура антології відтворює основні риси консерватизму та характер консервативного ідеологічного мислення. Відповідно, шість частин антології містять тексти, що знайомлять читача з проблемою ідентичності консерватизму (його засадничими цінностями); консервативною антропологією (погляд на природу людини, суспільства і культури); філософією традиціоналізму та принципами соціального порядку та свободи; концепціями рівності та суспільної ієрархії.

Збірник становитиме інтерес як для професійних істориків і політичних науковців, так і для широкого кола читачів, що цікавляться історією політичної думки та питанням політичних ідеологій.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
17.09.2023 • Buntaro
@PhilosophUA На Толоці чи Library Genesis це видання ще доступне
16.09.2023 • PhilosophUA
На мою думку, це значна ганьба для "Смолоскипа" блокувати доступ до антологій. Або електронні копії у себе як власників перекладів продавайте чи в папері наклад замовляйте, або не викаблучуйтесь. Чомусь думав, що видавництво це більш адекватна. Ач, ні((
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.