Тетяна Заболотна » Місцеві окупаційні органи влади в Україні періоду Другої світової війни у вітчизняних енциклопедичних ресурсах
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Місцеві окупаційні органи влади в Україні періоду Другої світової війни у вітчизняних енциклопедичних ресурсах

Стаття
Розділ: Наукова
Твір додано: 27.04.2020
Твір змінено: 27.04.2020
Завантажити: pdf див. (365.4 КБ)
Опис: Сторінки воєнної історії України: Збірник наукових статей / НАН України. Інститут історії України. – К., 2018. – Вип. 20.


У статті схарактеризовано особливості висвітлення тематики місцевих органів влади років нацистської окупації у вітчизняних довідкових виданнях. З’ясуванню енциклопедичного потенціалу проблематики передує аналіз формування окупаційних органів управління у регіональному вимірі. Означена тема вивчається з допомогою проблемно-хронологічного, порівняльно-історичного, структурно-функціонального методів. Основна увага зосереджена на визначенні інформативного наповнення, достовірності фактичного матеріалу, відсутності/наявності суб’єктивізму в оцінці як окремих явищ, так і персоналій періоду нацистської окупації в радянських і сучасних виданнях довідкового характеру. Вивчено досвід репрезентації місцевих окупаційних органів влади в електронних енциклопедіях.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.