Аліна Ясінська » Поведінка виборців, що не визначилися в електоральних процесах в Україні та європейських країнах (2010–2019 рр.)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору]
[додати цей твір до вибраного]
|
Поведінка виборців, що не визначилися в електоральних процесах в Україні та європейських країнах (2010–2019 рр.)
Праця
|
|
|
Написано: |
2022 року |
|
Розділ: |
Наукова |
|
Твір додано: |
07.04.2025 |
|
Твір змінено: |
07.04.2025 |
|
Завантажити: |
pdf
див.
(2.4 МБ)
|
|
Опис: |
У монографії досліджено поведінку виборців, що електорально не визначилися, на основі аналізу президентських та парламентських виборчих кампаній 2010–2019 рр. в Україні, Франції та Польщі. Визначено основні чинники впливу на формування електоральних преференцій громадян, на причини зростання електоральної невизначеності та абсентеїзму. Запропоновано рекомендації щодо зменшення рівня електоральної невизначеності серед населення України. |
|
Зміст: |
[натисніть, щоб розгорнути]
Вступ
РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ ТА ДЖЕРЕЛЬНА БАЗА ДОСЛІДЖЕННЯ
1.1.Теоретичні аспекти дослідження поведінки виборців, що електорально не визначилися
1.2. Джерелознавча та історіографічна база дослідження
РОЗДІЛ 2. ЧИННИКИ ТА ФАКТОРИ ВПЛИВУ НА ПОВЕДІНКУ ВИБОРЦІВ, ЩО ЕЛЕКТОРАЛЬНО НЕ ВИЗНАЧИЛИСЯ
2.1. Суспільно-політичні та соціодемографічні детермінанти впливу на формування поведінки виборців, що електорально не визначилися
2.2. Політична довіра громадян як індикатор електоральної пасивності
2.3. Мотиваційні аспекти електоральної участі
2.4. Інформаційний вплив як чинник електорального вибору громадян Франції, Польщі та України
РОЗДІЛ 3. ДИНАМІКА ЕЛЕКТОРАЛЬНОЇ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ФРАНЦІЇ ТА ПОЛЬЩІ В ЕЛЕКТОРАЛЬНИХ ЦИКЛАХ (2010–2019 РР.)
3.1. Особливості та тенденції формування виборчих преференцій громадян України
3.2. Специфіка поведінки виборців, що електорально не визначилися, у:
а) Франції
б) Польщі
3.3. Шляхи регулювання електоральної невизначеності громадян України в контексті досвіду Франції та Польщі
Висновки
Бібліографічні посилання
|
|
|
|
|
Відгуки читачів:
|
|
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
|
|
|
|