Майя Волохова » Фінанси. Частина 1
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Фінанси. Частина 1

Посібник
Написано: 2015 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 03.11.2019
Твір змінено: 03.11.2019
Завантажити: pdf див. (2.7 МБ)
Опис: Навчальний посібник «Фінанси» підготовлений у відповідності до вимог з підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр зі спеціальності фінанси, банківської справи і страхування.

У навчальному посібнику знайшли своє відображення сучасні наукові і практично орієнтовані розробки.

Розділи навчального посібника базується на сучасній законодавчій базі з питань, що вивчаються; містять комплекс питань для самоконтролю та комплекс тестів з метою перевірки засвоєних знань. Такий підхід дозволяє розширити горизонт наукового і практичного пізнання студентами, сформувати аналітичне бачення проблем у галузі фінансів.

Навчальний посібник складається з двох частин.

У першій частини представлені розділи, зміст яких формує знання з теоретичних засад функціонування фінансової системи. Висвітлюється сутність основних фінансових категорій, таких як: фінанси, податки, бюджет та ін.; розглядаються історичні аспекти розвитку фінансових відносин і фінансової науки; надаються принципи побудови фінансової, податкової і бюджетної системи, системи місцевих фінансів. Певна увага приділена основам фінансової і бюджетної політики та їх інструментам, розглянуто фінансовий механізм та його складові. Науковий і практичний інтерес представляють розділи, які присвячені державному кредиту і боргу, державному дефіциту.

Навчальний посібник адресований студентам, викладачам вищих навчальних закладів, керівникам та фахівцям, які цікавляться питаннями фінансів.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.