Віктор Вечерський » Курс історії архітектури країн Східної Європи
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Курс історії архітектури країн Східної Європи

Посібник
Написано: 2007 року
Розділ: Історична
Додав: vovaniko
Твір додано: 02.06.2015
Твір змінено: 02.06.2015
Завантажити: pdf див. (79 МБ)
Опис: Цей методичний посібник зі всесвітньої історії архітектури — продовження попереднього посібника, виданого в 2006р. Він є результатом науково-викладацької діяльності автора, котрий протягом 2001-2006 років викладав курс всесвітньої історії архітектури на 1 -4 курсах факультету теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури за напрямком підготовки 0202 «Мистецтво» спеціальності 0202 «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» спеціалізації «Мистецтвознавство» освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст».
Видання підготовлено на основі авторської навчальної програми, розробленої протягом 2001-2003 років і затвердженої вченою радою Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури у 2003 році.
У посібнику розглянуто архітектуру країн Східної Європи і, частково, Західної Азії — Болгарії, Сербії та Хорватії, Молдавії, Румунії та Трансільванії, Росії, Білорусії, Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Чехії та Словаччини, Угорщини, країн Закавказзя (Грузії, Вірменії, Азербайджану), Туреччини, країн Середньої Азії.
Це видання, як і попереднє, має експериментальний характер і розраховане як на студентів, так і на викладачів. Воно може бути використане при підготовці не лише мистецтвознавців, а й архітекторів, урбаністів, культурологів, істориків, фахівців з охорони культурної спадщини. Зважаючи на брак україномовної літератури зі всесвітньої історії архітектури, це видання буде корисним також для всіх, хто цікавиться історією архітектури.

Місце видання: Київ
Видавництво: "АртЕк"
Кількість сторінок: 270
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.