Вікторія Вдовиченко » Following continuity and change: Italy’s view on European Neighborhood Policy towards Ukraine (англ.)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Following continuity and change: Italy’s view on European Neighborhood Policy towards Ukraine (англ.)

Стаття
Розділ: Наукова
Твір додано: 28.02.2020
Твір змінено: 28.02.2020
Завантажити: pdf див. (363,9 КБ)
Опис: Міжнародні зв’язки України: наукові пошуки і знахідки. – Вип. 26: Міжвідомчий збірник наукових праць. – К.: Інститут історії України НАН України, 2017.


У статті репрезентовано погляд на еволюцію викликів, що пов’язані з Європейською політикою сусідства (ЄПС), та місце й роль України в ній. Дослідження цієї проблеми подано в контексті аналізу італомовних джерел та літератури, що становить особливий інтерес для розуміння позиції Італії щодо участі України в ЄПС та у її «східному вимірі» – Східному партнерстві.

У першій частині статті показано еволюцію ЄПС із особливим наголосом на те, що цей процес співпав з підготовкою до 5-го розширення ЄС. Другу частину присвячено еволюції сприйняття Італією політики ЄС щодо своїх сусідів у період, коли було запроваджено Східне партнерство. У третій частині аналізується сприйняття Італією Східного партнерства та ЄПС після незаконної анексії Криму та війни на Сході України. Розкривається взаємозв’язок між інтересами Італійської Республіки та Європейського Союзу щодо консолідованого майбутнього ЄС, пов’язаного з шляхами подолання безпекових загроз.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.