Віталій Василенко » Політична історія Великого князівства Литовського (до 1569 р.) в східнослов'янських історіографіях ХЇХ - першої третини XX ст.
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Політична історія Великого князівства Литовського (до 1569 р.) в східнослов'янських історіографіях ХЇХ - першої третини XX ст.

Праця
Написано: 2006 року
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 24.03.2020
Твір змінено: 25.03.2020
Завантажити: djvu (47.6 МБ)
Опис: Василенко В.
Політична історія Великого князівства Литовського (до 1569 р.) в східнослов’янських історіографіях ХЇХ - першої третини XX ст.: Монографія. - Д.: Національний гірничий університет, 2006. - 659 с.

ISBN 966-350-055-7

Аналізується процес становлення та розвитку досліджень у галузі політичної історії Великого князівства Литовського (від його утворення до Люблінської унії 1569 р.) в білоруській, російській та українській історіографіях XIX - першої третини XX ст. На підставі вивчення масштабного корпусу джерел виявлені основні тенденції та закономірності розвитку східнослов’янської литуаністики зазначеної доби. Автором запропонована також низка коректив до традиційної реконструкції політичної історії Центрально-Східної Європи XIV ст.
Видання призначене як для фахівці в-литуаністів та дослідників історіографічних процесів у східнослов’янських країнах, так і для всіх, хто цікавиться історією Центрально-Східної Європи доби Пізнього Середньовіччя.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
24.03.2020 • Scaramuccia
Красно дякую, проте ж, дуже шкода, коли в таких першокласних і актуальний монографіях існують такі великі прогалини в сторінках ... При можливості, будь ласка, доповніть книгу сторінками 300-319.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.