Василь Пірко » Галицьке село наприкінці XVII - в першій половині XVIIІ ст. (історико-економічний нарис за матеріалами Перемишльської землі)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Галицьке село наприкінці XVII - в першій половині XVIIІ ст. (історико-економічний нарис за матеріалами Перемишльської землі)

Праця
Написано: 2006 року
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 06.01.2017
Твір змінено: 06.01.2017
Завантажити: pdf див. (1.1 МБ)
Опис: Пірко В.О.
Галицьке село наприкінці XVII - в першій половині XVIIІ ст. (історико-економічний нарис за матеріалами Перемишльської землі) / Український культурологічний центр. Донецьке відділення НТШ.- Донецьк, 2006.- 192 с.

ISBN 966-7710-25-4

В монографії на базі великого фактичного матеріалу, який переважно вперше вводиться до наукового обігу, простежується розвиток селянського і фільваркового господарства в Перемишльській землі Руського воєводства. В додатках подається список усіх сільських поселень, які існували на той час на території південно-західної частини сучасної Львівської області і сусідніх воєводств ПНР. У списку читач знайде відомості про кількість і категорії селянських та поміщицьких господарств, основні види їх господарської діяльності. Монографія розрахована на наукових працівників, краєзнавців і широкого читача.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.