Павло Георгійович Усенко » З "новоросійського" плацдарму (приукраїнська акваторія Великої війни: Чорне море, 1914–1917)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

З "новоросійського" плацдарму (приукраїнська акваторія Великої війни: Чорне море, 1914–1917)

Праця
Написано: 2016 року
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 03.02.2017
Твір змінено: 03.02.2017
Завантажити: pdf див. (1.4 МБ)
Опис: Усенко П. Г. З "новоросійського" плацдарму (приукраїнська акваторія Великої війни: Чорне море, 1914–1917) / НАН України. Інститут історії України. – К.: Інститут історії України, 2016. – 194 с. – (Студії з регіональної історії. Степова Україна)


Присвячена вікопомним кампаніям, якими запекла боротьба з ворогами за суворих умов мінливої стихії надовго притягла мільйони вояків та цивільних до катастрофічного краю тривалого планетарного збочення, книжка динамічно розповідає про цілий ряд захоплюючих і загадкових пригод, що, 16 (29) жовтня 1914 р. вибухово детоновані злою провокацією проти одеського порту (надалі продовженою зайдами-інтервентами під Кримом і Кавказом), уплинули на буття різних народів.

Видання, фундоване на розгорнутому масиві виразної інформації з різноманітних (часом суперечливих) джерел, адресовано зацікавленим мариністикою читачам, насамперед дослідникам Південної (Полуденної) України, котрі торують манливу стезю до глибин сивизни, притопленої у безодні минулих миттевостей, але щільно злученої з сьогоденням
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.