«Український історичний календар» » Український історичний календар. 1995
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Український історичний календар. 1995

Довідник
Написано: 1995 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 06.05.2020
Твір змінено: 06.05.2020
Завантажити: pdf див. (14 МБ)
Опис: Перед тобою досить незвична книга. За сім останніх десятиліть, либонь, уперше виходить «Український історичний календар». Не треба багато мудрувати, щоб зрозуміти, чому видавництва в різні роки не бралися за подібні видання. Більшовицькі ідеологи взагалі жахалися думки про видання наукових і популярних праць з історії України. Розправившись у тридцятих роках із Михайлом Грушевським та його школою, вони надовго перетворили історичну науку в затуркану служку своїх більшовицьких концепцій, де для минулого різних народів практично не знаходилося місця, та й сама «історія» розпочиналася в жовтні 1917 року, а завершувалася «звитяжними досягненнями чергового з’їзду або чергової п’ятирічки».

Будівництво української державності, становлення України як великої суверенної і незалежної держави немислимі без знання сповненої героїчних і трагічних сторінок історії рідного народу.

Багато з цих сторінок знайде своє відображення у випуску «Українського історичного календаря. 1995», підготовленого і виданого редакцією часопису «Київська старовина».
 
Відгуки читачів:
 
10.06.2020 • lastivka
Може ліпше це перенести до автора «Історичний календар»,
http://chtyvo.org.ua/authors/Istorychnyi_kalendar/
бо це є те саме видання, тільки назва була змінена в 1997 році на «Історичний календар».
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.