Павло Ткачук » Військові реформи гетьмана Павла Скоропадського у контексті державотворчих процесів в Україні (квітень – грудень 1918 р.)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Військові реформи гетьмана Павла Скоропадського у контексті державотворчих процесів в Україні (квітень – грудень 1918 р.)

Стаття
Написано: 2019 року
Розділ: Історична
Твір додано: 27.06.2020
Твір змінено: 27.06.2020
Завантажити: pdf див. (189.4 КБ)
Опис: Військово-науковий вісник. – 2019. – №31.


Проаналізовані військові реформи гетьмана Павла Скоропадського в контексті державотворчих процесів в Українській державі. Відзначено, що можливості для військового будівництва обмежувалися німецькою окупаційною владою, а також пропозицією федерування України з іншими частинами небільшовицької Росії, яку сповідував кадетсько-октябристський уряд Української Держави. Зазначено, що гетьман взяв курс на створення регулярної боєздатної армії, для чого залучив досвідчених генералів, адміралів, старших офіцерів колишньої царської армії, які виявили бажання служити Україні. Доведено, що за Гетьманату були закладені основи для розвитку українських Збройних Сил, які за своєю організацією, структурою, командними кадрами, озброєнням і тактикою виходили на рівень з арміями європейських держав.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.