Зміст: |
[натисніть, щоб розгорнути]
Зміст
РОЗДІЛ 1 Чому Сталін відмовився приймати Парад Перемоги?........З
Найвеличніший військовий парад в історії людства. - Тріумф переможців зіпсовано. - Непереконливі пояснення. - Післявоєнні «капризи» Сталіна: Парад не приймає, переможних нагород не бажає і не носить, свято Перемоги не святкує, хандрить, капризує. - Святкувати товаришу Сталіну було нічого, адже і він, і його найближче оточення розуміли: Другу світову війну було програно.
РОЗДІЛ 2 Ще раз про арабського коня.............................22
Дивовижно знайдений фрагмент мемуарів Жукова. - «Велика таємниця» Сталіна. - Історики продовжують «заправляти арапа».
РОЗДІЛ 3 Де документ?..........................................36
Німецький танк «Тигр-Б» і літак Ме-209, існування яких заперечують критики автора. - Назавжди засекречені документи про війну. - Чому від нас приховують історію нашої країни.
РОЗДІЛ 4 Для чого комуністичним вождям потрібна Світова
революція?.....................................................45
Радянський Союз повинен був охопити увесь світ, оскільки не міг існувати поряд із нормальними державами. - Якщо люди тікають із соціалізму, потрібно зробити так, щоб не було куди бігти. - Друга світова війна для СССР була бажаною, необхідною та неминучою як етап у боротьбі за поширення комунізму у всьому світі. - Поширення по всьому світу - не примха Сталіна й не ідеологічна догма, а єдина можливість вижити.
РОЗДІЛ 5 Світова революція: спроба перша........................59
Як радянські лідери пробували розпалити Другу світову війну задовго до Гітлера. - «Ми на лихо всім буржуям на весь світ вогонь роздуєм!» - Невдала революція Гітлера дивним чином співпала з невдалою комуністичною революцією. Про що змовчав Гітлер у книзі «Майн кампф».
РОЗДІЛ 6 Перепочинок, і що буде після нього?...................70
Стратегія Троцкого і стратегія Сталіна: справжні причини ворожнечі двох радянських лідерів. - Фашистський меч кувався у СССР. - Перепочинок закінчився на початку 1939 року.
РОЗДІЛ 7 До останньої республіки........................................84
Грандіозний проект Палацу Рад. - Плавальний басейн на місці зруйнованого храму. - Чому Сталін і Хрущов не стали добудовувати Палац Рад. - Москва як столиця майбутнього Всесвітнього Союзу Радянських Соціалістичних Республік.
РОЗДІЛ 8 Майбутніх гітлерівських танкістів готуємо у Казані, майбутніх німецьких чекістів — у Москві...........................................98
Міф про те, що «історія нам відпустила мало часу». - Як товариш Сталін у Гітлера час вигравав. - Радянські концтабори і колгоспи як економічна основа німецького комунізму, а пізніше і націонал-соціалізму. - Радянський народ голодує, а зерно, золото і ліс відправляють за кордон на підгодівлю світового комуністичного руху. - Для чого Радянський Союз підгодовував і приручав Еріха Мільке, Ернеста Тельмана та інших лідерів Комінтерну.
РОЗДІЛ 9 Історія нам відпустила мало часу...............................108
Криза Націонал-соціалістичної робітничої партії Гітлера. - Як Гітлер прийшов до влади. - Як зрозуміти самовбивчу поведінку німецьких комуністів у момент, коли вирішувалася доля Німеччини і світу. - Сталін приводить Гітлера до влади, жертвуючи Тельманом. - Другої світової війни могло б і не бути, але цього не міг допустити Сталін.
РОЗДІЛ 10 Хто був автором легенди про неготовніть Сталіна до війни?..................................................................118
Докази «непідготовленості» Сталіна до війни. - Готовність до війни як відносне поняття. - Кому і для чого вигідно поширювати міф про «непідготовленість» Сталіна до війни і про «безглуздість» радянського керівництва. - Радянський Союз був готовий до іншої війни.
РОЗДІЛ 11 У кого союзники кращі?............................................. 136
Американські та британські поставки до СССР у роки війни. - Укладення союзу із сильними та багатими державами як показник готовності до війни. - На Гітлера працювала підкорена Європа, на Сталіна - вільна Америка. - Походження танків БТ: майже детективні історії про військові поставки Радянському Союзу. - А які союзники були у Гітлера? - Так хто ж краще підготувався до війни?
РОЗДІЛ 12 Як відреагувала би Британія?..................................153
У 1941 році Велика Британія була на межі поразки. - Головне завдання британської дипломатії з вересня 1939 року. - Британія вбачає у Сталіні свого рятівника. - Готувати агресію потрібно так, щоб решта світу вмовила нас здійснити агресію, дякувала за неї і обіцяла покрити наші видатки. - Повідомлення ТАРС від 13 серпня 1941 року як ключовий зовнішньополітичний документ передвоєнного часу.
РОЗДІЛ 13 Коли було створено антигітлерівську коаліцію?................169
Подарувавши Гітлеру владу над Німеччиною у 1933 році, Сталін знав, що нормальні країни на союз із Гітлером не підуть і що проти Гітлера об’єднається весь світ. - Геніальні зовнішньополітичні комбінації Сталіна. - Американський конвеєр допомоги Сталіну було ввімкнено ще на початку 1930-х років. - Загадкова поступливість Рузвельта: президент США «на гачку» у Сталіна. - Доповідь Сталіна 19 серпня 1939 року.
РОЗДІЛ 14 Як я воював із марсіанами....................................179
Спроба змоделювати на комп’ютері Радянсько-фінську війну 1939-1940 років провалилася: без застосування ядерної зброї бойове завдання виконати неможливо. - Невиконуване завдання Червона Армія виконала. - Лише той, хто проведе одну ніч у карельському лісі у грудні, має право розмірковувати про неготовність Червоної Армії до війни.
РОЗДІЛ 15 Про невисоке сонечко................................................ 196
Підготовка війни з Фінляндією. - «Приймай нас, Суомі-красуне!..»: чому пісні про Зимову війну складалися восени. - Що ж сталося у Фінляндії? - Прорив «Лінії Маннергейма»: Червона Армія здійснила неможливе. - Уроки Фінської війни: для Червоної Армії немає невиконуваних завдань.
РОЗДІЛ 16 Хто програв зимову війну?....................................207
Ціна прориву: коли одну країну завойовано за таку ціну, чотири інші здаються без бою. - Війну в Фінляндії програв... Гітлер. - Фатальна помилка і наслідки самообману.
РОЗДІЛ 17 Чому товариш Сталін не розстріляв товариша
Кудрявиева?............................................................215
Артилерія без мап - як автомобіль без двигуна. - Масова відсутність топографічних мап у Червоній Армії у перші місяці війни та її катастрофічні наслідки. - Чому винних не покарано? - Навіщо мали вивозилися у прикордонні райони?
РОЗДІЛ 18 Із російсько-німецьким розмовником і малою Східної Пруссії — по Смоленській області....................................................233
Навіщо в оборонній війні потрібні закордонні мали? - Мали як особливий стратегічний продукт. - Чому Червона Армія тоннами спалювала мали при відступі. - «Короткий російсько-німецький розмовник» для воїна-визволителя.
РОЗДІЛ 19 Про вогненебезпечні танки....................................251
Міф про те, що російські танки горіли, наче сірники. - Дизельні та бензинові танкові двигуни. -То чи є різниця між бензиновим та дизельним танковим двигуном?
РОЗДІЛ 20 А які танки були у Гітлера?.............................264
Скільки танків було у Гітлера й у Сталіна перед початком війни і скільки танків потрібно було кожному з них. - Цікава арифметика радянських істориків: як довести, що 3 тисячі гітлерівських танків - це більше, аніж 24 тисячі сталінських. - Німецькі танки проти радянських: важче не означає краще. - Як найновіші радянські танки, що не мали аналогів у світі, стали «застарілими».
РОЗДІЛ 21 Скільки годин до Плоєшті?...............................279
Моторесурс танка і його вплив на планування бойових дій. - Стратегія руху німецьких танкових груп у 1941 році визначалася моторесурсом німецьких танків. -1 найновіші, і старі радянські танки становили загрозу для Європи навіть із моторесурсом у 40 годин.
РОЗДІЛ 22 Для чого потрібні важкі танки...........................294
Стратегія і тактика наступальних операцій. - Основні інструменти, необхідні для прориву оборони супротивника. - Перші спроби створення важкого танка прориву. - Радянські важкі танки 1930-1940-х років. - Перевага СССР у важкому танкобудуванні. - Гаубиця М-10.
Розділ 23 Скільки важких танків було у Гітлера?...................305
Як радянські історики намагалися приховати перевагу СССР у важкому танкобудуванні. - Танк Т-35: найновіший чи застарілий? - Як реально виглядала «приголомшлива перевага Німеччини в танках».
РОЗДІЛ 24 Як тюремну пайку зрівняти з кремлівським пайком?........316
Д ля чого історики рахували важкі та середні танки разом. - Радянський танк КВ проти німецького «Тигра». - Чому радянська перевага у танкобудуванні не допомогла переломити хід бойових дій у 1941 році. - Чому важкі танки прориву безпорадні в обороні.
РОЗДІЛ 25 Гвардійські дива........................................333
Загадка появи відбірних резервів Сталіна: звідки у критичний момент війни з’являлися свіжі гвардійські дивізії, корпуси та армії, що вирішували результати боїв на нашу користь. - Таємниця 8-го повітряно-десантного корпусу «з іспанським нахилом».
РОЗДІЛ 26 Мільйон. Чи більше?.....................................344
До 1941 року в СССР було підготовлено понад мільйона парашутистів. - П’ять повітряно-десантних корпусів першої хвилі. - Для чого у червні 1941-го десятки тисяч парашутів вивезли до лісів у прикордонній зоні? - П’ять повітрянодесантних корпусів другої хвилі. - Під танки.
РОЗДІЛ 27 А хіба ми американці? .............................................. 359
Доля гвардійських стрілецьких дивізій, сформованих із повітряно-десантних корпусів. - Чому десантників не використовували за прямим призначенням. -Д ля чого їх готували. - Найкращий мільйон згубили дарма. - Як десантувати з повітря мільйон бійців.
РОЗДІЛ 28 Слово серйозним історикам..................................369
Армії, про які забули російські історики. - Про користь уважного читання військових мемуарів.
РОЗДІЛ 29 Про 35-тонні танки.........................................377
35-тонні та 38-тонні німецькі танки генерала Ґарєєва. - Таємницю походження «35-тонних» танків розкрито. - Дивовижні перетворення танків у працях російських істориків. - Розставляємо все на свої місця.
РОЗДІЛ ЗО Свідка знайдено!...........................................393
Книга Ґабріеля Ґородєцкого «Міф «Криголама». - Співставимо факти з вигадками. -Уперше у світі оприлюднено відомості про кількість боягузів серед командного складу Червоної Армії. - Хто захистить честь Батьківщини?
І ОСТАННЄ ДОПОВНЕННЯ.................................................409
|