Владлен Суслов » На каравелі «Улюбленець Нептуна»
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

На каравелі «Улюбленець Нептуна»

Повість
Написано: 1962 року
Розділ: Химерна
Твір додано: 10.12.2009
Твір змінено: 10.12.2009
Завантажити: fb2.zip (404.8 КБ)
Опис: …На пінявих морських хвилях погойдується човен. В ньому купка людей у дивному одязі моряків XVI століття. Віддалік непорушно застиг старовинний корабель з різьбленою фігурою бога морів Нептуна. “Мабуть, кіно знімають… От здорово вони загримувались!” — захоплено думає піонер Федя Кудряш, який випадково опинився на морському узбережжі.

Проте хлопчик помилився. Після ряду загадкових і незрозумілих пригод Федя з подивом і страхом переконується, що він потрапив на справжню купецьку каравелу, команда якої в усьому дотримується звичаїв давноминулої епохи. Кудряш стає свідком диких взаємин між забобонними матросами, спостерігає люте знущання капітана над своїми підлеглими. Федя наочно переконується, яка прекрасна наша дійсність порівняно з темною й відсталою добою середньовіччя.
 
Відгуки читачів:
 
08.03.2010 • uels
книга ХОРОШАЯ ОЧЕНЬ тока нужно перевести на руский язык и снять фильм .будет просто мечта путишествий для детей и взрослых.спасибо за вашу библиотеку давно искал ету книгу .такого ненайдеш сейчас в книжном и в библиотеке.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.