Джон Луїс Стайн » Сучасна драматургія в теорії та театральній практиці. Книга 1. Реалізм і натуралізм
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Сучасна драматургія в теорії та театральній практиці. Книга 1. Реалізм і натуралізм

Праця
Написано: 1980 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 21.04.2017
Твір змінено: 21.04.2017
Завантажити: pdf див. (2,9 МБ)
Опис: Праця відомого англійського вченого Дж. Стайна «Сучасна драматургія в теорії та театральній практиці» відкрита тепер для українського читача.

Укладена з 3-х книг, вона охоплює період від драматургії натуралізму та реалізму (книга 1), через символізм, сюрреалізм, театр абсурду (книга 2) до експресіонізму та епічного театру (книга 3). Застосовуючи новітні методики, автор висвітлює взаємовпливи і взаємозалежність драматургії та театру, аналізує п’єси та їх режисерське втілення, подає оцінки театральної критики і глядацьке сприйняття вистав, оперуючи численними фактами театрального життя Європи й США. У праці розглянуто велику кількість драматичних творів, подано імена драматургів, дати прем’єр, імена режисерів, сценографів, акторів, що творили різні стилі драматургії та напрямки театрального мистецтва.

Книга може бути використана як посібник для вивчення історії зарубіжного театру (і драматургії зокрема) кінця XIX – XX ст. Увазі читача пропонуємо першу з трьох книг «Реалізм і натуралізм».
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.