Тетяна Степанчикова » Історія єврейського театру у Львові. «Крізь терни – до зірок!»
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Історія єврейського театру у Львові. «Крізь терни – до зірок!»

Праця
Написано: 2005 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 29.04.2017
Твір змінено: 29.04.2017
Завантажити: pdf див. (8.9 МБ)
Опис: У книзі вперше в українському театрознавстві ґрунтовно досліджено і показано на широкому тлі соціального і культурного життя Галичини історію зародження, становлення і розвитку єврейського професійного театру у Львові, його трагічну долю в роки Другої світової війни і Холокосту, а також у нелегкий повоєнний час. Встановлено репертуар театру, охарактеризовано його естетичні засади на різних етапах діяльності, відроджено і повернено в наше сьогодення, в науковий обіг і в практику мистецтвознавства імена і творчі набутки багатьох драматургів, акторів, режисерів, сценографів, співаків, музикантів – тих, хто творив славу самобутнього і колоритного єврейського мистецтва сцени в Галичині і у Львові.

Науково аргументована, багато ілюстрована, написана живою, образною мовою, книга зацікавить не лише фахівців, але й широкого читача.

Робота може бути використана як навчальний посібник для студентів гуманітарних, мистецьких факультетів вищих і середніх навчальних закладів. Вона вчить творчу молодь самовідданому, подвижницькому служінню мистецтву, повазі до культур інших народів, збереженню історичної пам’яті поколінь.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.