Ніна Стеф'юк » Українське народне вишивання
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Українське народне вишивання

Посібник
Розділ: Навчальна
Твір додано: 14.07.2010
Твір змінено: 14.07.2010
Завантажити: djvu (23,4 МБ)
Опис: У книзі вперше подано українське народне вишивання як навчальну дисципліну, сформульовано предмет та завдання, визначено роль і місце її серед фахових дисциплін декоративно-прикладного мистецтва. Методика вивчення матеріалу навчальної дисципліни запропонована в ракурсі некласичної освітньої парадигми з урахуванням прилучення України до Болонської конвенції.

Відтворені практично, графічно, детально описані теоретично давно забуті шви: ключове шитво, шов ріжкатий, ключка, парована ключка, заігліно-І, заігліно-ІІ, верхоплут гуцульський, шов кучерявий, колодки-ІІ, шов кочелистий, штепування, навиване тощо, введення їх в навчальний процес, відтворення ними прадавніх композицій та авторська класифікація швів у своєму підсумку обумовлюють наукову цінність посібника.

Посібник пропонується для викладачів, студентів навчальних закладів декоративно-прикладного мистецтва України та в межах Європейського освітнього простору.

На основі проведеної незалежної експертизи Міністерство освіти і науки України ухвалило рекомендувати як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів. Лист № 14/18-2-2778 від 18.12.2005 р.

Кількість сторінок: 284
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.