Валентин Старостін » «Український дім» добродія Хрінникова
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

«Український дім» добродія Хрінникова

Нарис
Написано: 2008 року
Джерело: hurtom.com
Розділ: Історична
Твір додано: 02.07.2010
Твір змінено: 02.07.2010
Завантажити: pdf див. (27.3 МБ)
Опис: Видання «Український дім» добродія Хрінникова» продовжує серію «архітектура дніпропетровська» і надає інформацію про одну з найцікавіших архітектурних споруд міста, яка давно вже стала його візитною карткою.
«Український дім» — готель «Україна» завжди викликав неоднозначне ставлення з боку мешканців міста, представників влади, архітекторів, мистецтвознавців, краєзнавців, але завжди привертав до себе увагу як оригінальна архітектурна споруда, історична пам’ятка, пов’язана з іменем катеринославського інженера, мецената, громадського діяча Володимира Хрінникова.
Видання містить історико-архітектурний нарис краєзнавця, знавця місцевої архітектури Валентина Старостіна «Політична маніфестація архітектурного об’єкту», список публікацій про будинок. Видання ілюстроване рідкісними фотографіями.
Видання розраховане на архітекторів, істориків, краєзнавців, бібліотекарів, вчителів та всіх, хто цікавиться історією та архітектурою дніпропетровська чи займається популяризацією знань про рідний край.
Кількість сторінок: 48
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.