Іосіф Сталін » Твори. Том 7
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Твори. Том 7

Праця
Написано: 1948 року
Розділ: Публіцистика
Додав: bexx
Твір додано: 18.01.2018
Твір змінено: 22.01.2018
Завантажити: djvu (2,4 МБ)
Опис: Сьомий том Творів Й.В. Сталіна охоплює праці, написані протягом 1925 року.
В цей період робітничий клас і селяство під керівництвом більшовицької партії завершили відбудову народного господарства. Країна Рад переходила до періоду соціалістичної індустріалізації, під знаком якої відбувся XIV з'їзд більшовицької партії. Питання про характер, перспективи розвитку нашої країни, про долю соціалізму в Радянському Союзі постало в цей час перед партією вже як питання практики.
У творах: "До підсумків робіт XIV конференції РКП(б)", "Питання і відповіді", "Жовтень, Ленін і перспективи нашого розвитку", "Політичний звіт Центрального комітету XIV з'їздові ВКП(б)" та інших, Й.В. Сталін всебічно обгрунтовує генеральну лінію більшовицької партії на перемогу соціалізму в СРСР в умовах капіталістичного оточення і викриває капітулянтську лінію троцькістів та зінов'євців - реставраторів капіталізму.
Питання про зміцнення союзу робітничого класу з селянством, про виховання й залучення трудящих мас і молоді до активної участі в будівництві соціалістичного суспільства висвітлюються в працях: "Про "Димівку", "До питання про пролетаріат і селянство", "Про комсомольський актив на селі", "Про завдання комсомолу", "До першої Всесоюзної конференції пролетарського студентства", "Про політичні завдання Університету народів Сходу", в розмові з учасниками наради агітпропів 14 жовтня 1925 року та в інших працях.
В сьомий том увійшли статті і промови, присвячені становищу і завданням зарубіжних комуністичних партій в умовах часткової стабілізаціх капіталізму: "До міжнародного становища і завдань компартії", "Про чехословацьку компартію", "До національного питання в Югославії", "Про перспективи КПН і про більшовизацію" і "Лист до т. Ме-рта".
Вперше публікуються: промова на пленумі ЦК РКП(б) 19 січня 1925 року, розмова з учасниками наради агітпропів 14 жовтня 1925 року, лист членам редакції "Комсомольской Правды" і листи до тт. Д-ова, Ме-рта і Єрмаковського.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.