Богдан Скробач » Військова географія Німеччини. Географічне розташування військових частин на території Німеччини. Гарнізони Німеччини 1626-1918 рр.
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Військова географія Німеччини. Географічне розташування військових частин на території Німеччини. Гарнізони Німеччини 1626-1918 рр.

Довідник
Написано: 2015 року
Розділ: Історична
Твір додано: 26.04.2021
Твір змінено: 26.04.2021
Завантажити: doc див. (1.9 МБ) doc.zip (508.3 КБ)
Опис: В збірнику розглядаються проблеми пов'язані з дослідженнями військової історії Німеччини. Увагу присвячено гарнізонним частинам Німеччини. Проаналізований період до 1626-1918 рр.від появи регулярних полків і до повалення Німецької імперії в 1918 р. В описуваний період кожна федеральна земля (князівство чи королівство) мала власну армію. Навіть при створенні єдиної Німецької імперії, вказані військові частини зберегли свою автономію до 1918 р. Особливу увагу присвячено проблемам комплектування частин та застосування їх в бойових операціях. Описано події військового, громадського і культурного життя вказаного періоду. Підкреслюються політичні, військові, культурні, економічні зв'язки Німеччини з іншими територіями.
Для всіх хто цікавиться всесвітньою військовою історією.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.