Богдан Скробач » Військова географія Естонії. Географічне розташування військових частин на території Естонії. Гарнізони Естонії 1710-1991 рр.
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Військова географія Естонії. Географічне розташування військових частин на території Естонії. Гарнізони Естонії 1710-1991 рр.

Довідник
Написано: 2015 року
Розділ: Історична
Твір додано: 20.04.2021
Твір змінено: 20.04.2021
Завантажити: doc див. (709 КБ) doc.zip (293.4 КБ)
Опис: В збірнику розглядаються проблеми пов'язані з дослідженнями військової історії Естонії Увагу присвячено гарнізонним частинам Збройних Сил Естонії. Проаналізований період з 1710 року та до 1991 року. Особливу увагу присвячено проблемам комплектування частин та застосування їх в бойових операціях. Описано події військового, громадського і культурного життя вказаного періоду. Підкреслюються політичні, військові, культурні, економічні зв'язки Естонії з іншими територіями. Естонія була захоплена Російською імперією в 1710 р. В 1918-1940 рр. це незалежна держава з власною армією. З 1940 року по 1991 рік це союзна республіка в складі СРСР.
Естляндія — історична назва північної частини Естонії.
Естляндська губернія — одна з північно-західних губерній Російської імперії з центром у місті Ревель. На сьогодні територія у складі Естонії
Курляндія («земля куршів») — історичний регіон у Латвії.
Курляндська губернія — у 1796—1918 роках адміністративно-територіальна одиниця Російської імперії. Одна із трьох Остзейських губерній. Заснована на території колишнього герцогства Курляндії і Семигалії, після Курляндського намісництва. Займала землі сучасної південно-західної Латвії. Мала дуже строкатий національний склад, але з латиською більшістю.
Ліфляндія — історичний регіон у Латвії. Розташований на півночі країни.
Ліфляндська губернія — губернія Російської імперії, середня з трьох прибалтійських губерній. Розташовувалась на березі Ризької затоки Балтійського моря. Утворена 1796 року шляхом перейменування Ризького намісництва.
Віленська губернія — адміністративно-територіальна одиниця Російської імперії з центром у місті Вільно. Губернія з центром в Вільнюсі, була за етнічним складом білоруською.
Разом з Ковенською, Гродненською, Мінською, Могильовською і Вітебською губерніями утворювала Північно-Західний край (Білорусію).
Для всіх хто цікавиться всесвітньою військовою історією.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.