Богдан Скробач » Росіяни в боротьбі проти Радянської влади 1918-1945 рр.
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Росіяни в боротьбі проти Радянської влади 1918-1945 рр.

Довідник
Написано: 2014 року
Розділ: Історична
Твір додано: 22.02.2021
Твір змінено: 22.02.2021
Завантажити: doc див. (2.2 МБ) doc.zip (655.4 КБ)
Опис: В збірнику розглядаються проблеми пов'язані з дослідженнями військової історії Білої добровольчої армії та Російської визвольної армії (РОА) Увагу присвячено добровольчим військовим частинам і з'єднанням та проблемам їх комплектування. Проаналізовані період 1918-1922 та 1941-1945 рр. Особливу увагу присвячено проблемам комплектування, українського складу військових частин Білої армії та РОА. Біла армія мала свою структуру і систему нагород (ордени та медалі), яка відрізнялася від нагородної ситеми Імперської Росії до 1917 р. Описано події військового, громадського і культурного життя вказаного періоду. Підкреслюються політичні, культурні, економічні зв'язки Росії з іншими територіями, особливо боротьбу білих формувань проти нових незалежних держав.
Політичними керівниками Білої Росії були А.Каледін (Донська республіка) та О.Колчак (Верховний правитель Росії). В той же час Радянський уряд отримав визнання від Німеччини, Австрії, Туреччин, Болгарії та встановив дипломатичні відносини з новими незалежними державами, які раніше входили до складу Російської імперії.Обидва керівники отримали міжнародне визнання як керівники держав. В час Великої Вітчизняної війни в Росії існувала Локотська республіка, яка мала власні збройні сиди РОНА. Це було антирадянське державне утворення російського народу. Генерал А.Власов в 1944 р. був визнаний Нацистською Німеччиною політичним керівником Росії-головою Комітету визволення народів Росії (КОНР).
Автор не дає політичних оцінок і не коментує правильність політичних ідеологій воюючих сторін. Автор погоджується з нормами міжнародного права, щодо трактування питань вказаного періоду історії
При написанні книги використовувались російські опубліковані джерела та бібліографія.
Для всіх хто цікавиться всесвітньою військовою історією.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.