Богдан Скробач » Бойовий склад Збройних Сил СРСР. Велика Вітчизняна війна. Том 4. Військово-статистичний нарис
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Бойовий склад Збройних Сил СРСР. Велика Вітчизняна війна. Том 4. Військово-статистичний нарис

Довідник
Написано: 2013 року
Розділ: Історична
Твір додано: 14.05.2021
Твір змінено: 14.05.2021
Завантажити: doc див. (2.1 МБ) doc.zip (496.1 КБ)
Опис: В збірнику розглядаються проблеми пов'язані з дослідженнями військової історії Росії Увагу присвячено бойовому розкладу Збройних Сил РадянськоїРосії. Проаналізований період з 1941 року та до 1945 рр. Особливу увагу присвячено проблемам комплектування в/ч та застосування їх в бойових операціях. Описано події військового, громадського і культурного життя вказаного періоду. Підкреслюються політичні, військові, культурні, економічні зв'язки Радянської Росії з іншими територіями.
Вказане дослідження має відношення до української історії, оскільки велика частина України в цьому періоді входила до складу СРСР і служила у цій армії. Також описані військові частини народів СНД і Балтії, які свого часу входили до складу Збройних Сил- Червоної армії.
В часі Великої Вітчизняної війни Червона армія нараховувала 5 мільйонів 500 тисяч чоловік. Радянська Росія забезпечила кількісну перевагу своїй армії, що дало можливість цій армії відновити свої кордони які були станом на 1941 рік. Зокрема Українська Повстанська Армія нараховувала 100 тисяч чоловік і протистояла 12 мільйонам бійців Червоної армії.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.