Володимир Шинкарук » Григорій Сковорода. Матеріали до святкування 250-річчя з дня народження
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Григорій Сковорода. Матеріали до святкування 250-річчя з дня народження

Праця
Написано: 1975 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 13.11.2009
Твір змінено: 13.11.2009
Завантажити: doc див. (2.8 МБ) doc.zip (1.6 МБ)
Опис: Філософська і літературна спадщина Григорія Сковороди — це яскрава сторінка в історії прогресивної науки і культури XVIII ст. Його подвижницьке життя й діяльність є прикладом палкої любові до своєї Батьківщини, до трудового народу, є повчальним уроком боротьби за розвиток науки, освіти і щастя людей.
Свідченням любові і глибокої поваги народів нашої країни, всього прогресивного людства до видатного мислителя були ювілейні торжества і пов'язані з ними заходи. У цій книзі публікуються найголовніші матеріали та дослідження про відзначення ювілею вітчизняного мислителя.
Редколегія висловлює вдячність членам Всесоюзного, Республіканського, Харківського, Полтавського і Київського обласних ювілейних комітетів та Переяслав-Хмельницькій, Чорнухинській, Лохвицькій, Золочівській районним ювілейним комісіям за участь в збиранні сковородинівських матеріалів, а також науковим співробітникам, викладачам, учителям, адміністративним працівникам, письменникам, журналістам, художникам, фотокореспондентам, граверам та іншим товаришам, які сприяли підготовці й виданню ювілейного збірника.
Пов'язані автори:
Сковорода Григорій
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.