Сергій Шумило » Преподобный Паисий Величковский и Запорожская Сечь (рос.)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Преподобный Паисий Величковский и Запорожская Сечь (рос.)

Документ
Написано: 2015 року
Розділ: Історична
Додав: Scaramuccia
Твір додано: 18.06.2019
Твір змінено: 18.06.2019
Завантажити: pdf див. (11,7 МБ)
Опис: Увага!!! Ця книга може містити тенденційну інформацію з елементами московської релігійної та/або політичної пропаганди!


Маловідомі листи прп. Паїсія Величковського до Кошовому отаману Війська Запорізького Петру Калнишевському: до історії взаємин. До 220-річчя кончини прп. Паїсія Величковського і 1000-річчя давньоруського чернецтва на Афоні.
У запропонованій читачеві книзі вперше досліджуються і повністю публікуються маловідомі листи прп. Паїсія Величковського до Кошовому отаману Війська Запорізького Петру Калнишевському, виявлені в українських архівах, аналізується історія взаємин прп. Паїсія, афонського і молдавського чернецтва із Запорізькою Січчю. Також в книзі вперше наводяться свідчення з архівів України та Афона, що підтверджують факти настоятельства прп. Паїсія Величковського в Афонському монастирі Сімонопетра і келії св. Костянтина. Книга забезпечена великою кількістю ілюстрацій, великим посилальним апаратом і буде цікава як фахівцям, так і всім, хто цікавиться церковною історією.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.