Роман Шляхтич » Агентурно-оперативні заходи радянських сил спецоперацій щодо виявлення та ліквідації націоналістичних осередків на території Дніпропетровської області упродовж 1944–1945 рр.
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Агентурно-оперативні заходи радянських сил спецоперацій щодо виявлення та ліквідації націоналістичних осередків на території Дніпропетровської області упродовж 1944–1945 рр.

Стаття
Написано: 2017 року
Розділ: Історична
Твір додано: 14.05.2017
Твір змінено: 14.05.2017
Завантажити: pdf див. (172.3 КБ)
Опис: Військово-історичний меридіан. Електронний науковий фаховий журнал. – Вип. 1 (15) / Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс, Інститут історії України НАН України. – К., 2017.


Висвітлюються маловідомі факти застосування агентурно-оперативних заходів органами НКВС–НКДБ для ліквідації підпілля ОУН(р) на території Дніпропетровської області в останні роки Другої світової війни. Застосування агентурно-оперативних заходів передбачало широке використання агентів та інформаторів. Отримані від них дані реалізовувались у вигляді агентурних справ, а потім і кримінальних справ, які заводилися на симпатиків та членів ОУН(р).
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.