Олексій Савчин
 
 

Олексій Савчин

нар. 17.10.1955
Україна
(українець)


Савчин Олексій Макарович появився на світ Божий через десять років після Великої Вітчизняної війни 17 жовтня 1955 р. в поліському селі Немовичі Сарненського району Рівненської області. Хрещений в правословній християнській церкві Преподобної Парасков'ї Сербської.
В 1973 році закінчив Немовицьку середню школу. З 1973 по 1976 роки навчався в Кіровограді, де здобув спеціальність радіомеханіка. До призиву в лави Радянської Арміїї (1976  р.), працював радіомеханіком Степанського телеательє,за два місяці до Армії був переведений в Сарненське районне телеательє. Два роки служив в РА. Демобілізувася з посади старшини роти радіотехнічних військ. Трішечки, більше року працював начальником Червоноармійського телеательє. В 1979 році женився на Верховинці Тамарі і переїхав на постійне місце проживання у районний центр Воловець Закарпатської обл. Більше 20-ти років пропрацював на Воловецькому заводі «Електрон», де пройшов всі технологічні посадові щаблі від регулювальника радіоапаратури до начальника Відділу технічного контролю (заступник директора по якості). Закінчив Львівський політтехнікум. Останній начальник найбільшого на заводі монтажно-складального цеху, де працювало понад 1000 чоловік.Після розвалу СРСР з 1995 р. змушений займатися підприємництвом.
Спільно із жінкою має власний магазин побутової техніки та систем опалення.
У 2013-217 роках працював директором Воловецького комунального підприємства «Водоканалсервіс» та був членом виконкому Воловецької селищної ради.
Відстале і занедбане підприємство за 2016 рік завоювало:
- Золото рейтингу серед підприємств України за показником «Сальдо дебіторської-кредиторської заборгованості».
- Золото рейтингу серед підприємств Закаратської області у номінації «Показники масштабів виробництва та платоспроможності».
За значні особисті заслуги у становленні Незалежної України, утвердженні її суверенітету, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, активну громадську діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу та з нагоди 25-ї річниці Незалежності України нагороджений Відзнакою Президента України та ювілейною медаллю «25 років незалежності України».