Галина Сапожникова » Хаджибей - Одеса та українське козацтво (1415-1797 роки)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Хаджибей - Одеса та українське козацтво (1415-1797 роки)

Праця
Написано: 1999 року
Джерело: Машинопис твору люб'язно надано його Автором.
Розділ: Історична
Твір додано: 21.07.2016
Твір змінено: 21.07.2016
Завантажити: pdf див. (68,3 МБ)
Опис: У третій книзі багатотомної серії збірок наукових статей, матеріалів та републікацій Невичерпні джерела пам'яті, видання якої присвячене 210-й річниці штурму Хаджибейського замку, авторами зібрані джерела та документи з історії Хаджибею (Одеси) у 1415-1797 роках та ролі в ній українського козацтва - запорожців, чорноморців та задунайців. Ці унікальні історичні матеріали були опубліковані у 1840-1990-х роках, але вони розкидані здебільшого по досить рідкісних виданнях, які майже недоступні широкому колу читачів. Особливої уваги заслуговують наведені в книзі неофіційні джерела - українські історичні народні пісні та аутентичні спогади колишніх запорозьких та задунайських козаків - М.Коржа, С.Карагарманця та А.Коломійця. Репрезентовані матеріали супроводжуються пояснювальними статтями сучасних науковців І.Сапожникова, Т.Гончарука, С.Гуцалюка та Г.Сапожникової, а також детальною бібліографією, переліком карт та планів, іменними та географічними покажчиками.
Видання призначене історикам, етнографам, українознавцям, студентам, аспірантам, викладачам вузів та коледжів, вчителям шкіл та гімназій і всім, хто цікавиться історією України.

Збірка наукових статей, матеріалів та републікацій / Гончарук Т.Г., Гуцалюк С.Б., Сапожников І.В, Сапожникова Г.В. — Одеса: ОКВА, 1999. — 400 с. — (Невичерпні джерела пам'яті. Том ІІІ).
ІSBN 966-571-045-1 (OCR)
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.