Світлана Романюк » Розвиток рідномовної освіти українців у західній діаспорі (XX -початок XXI століття)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Розвиток рідномовної освіти українців у західній діаспорі (XX -початок XXI століття)

Праця
Написано: 2015 року
Розділ: Історична
Твір додано: 05.06.2018
Твір змінено: 05.06.2018
Завантажити: pdf див. (13.3 МБ)
Опис: Романюк С.З.

Розвиток рідномовної освіти українців у західній діаспорі (XX -початок XXI століття) : монографія / С.З.Романюк. — Чернівці : Чернівецький нац. ун-т. 2015.-518 с.

ISBN 978-966-423-342-9

Монографія - перше в українській педагогічній науці системне дослідження розвитку теорії і практики навчання української мови в західній українській діаспорі впродовж XX - на початку XXI століття Розкрито соцюкультурні умови та еволюцію мети, змісту, форм, методів, принципів і засобів рідномовної освіти українців у системі приватного й державного шкільництва Австралії, Англії, Канади та США Проаналізовано гворчу спадщину лінгводндактів українського зарубіжжя, їх внесок у теорію і практику рідномовної освіти закордонних українців Визначено тенденції навчання української мови в діаспорі та Україні на межі століть, окреслено перспективи творчого використання прогресивних надбань лінгвпдидактів західної української діаспори в освітньому просторі України

Адресована педагогам, філологам, історикам, викладачам вищих навчальних закладів, учителям загальноосвггніх навчальних закладів і всім тим, кому не байдужа доля української моли у світовому часопроеторі.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.