Руслан Пиріг » Відносини України і Центральних держав: нетипова окупація 1918 року
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Відносини України і Центральних держав: нетипова окупація 1918 року

Праця
Написано: 2018 року
Розділ: Історична
Твір додано: 02.05.2018
Твір змінено: 30.10.2018
Завантажити: pdf див. (25.8 МБ)
Опис: Пиріг Р. Я. Відносини України і Центральних держав: нетипова окупація 1918 року / НАН України. Інститут історії україни. ‒ К.: Інститут історії України, 2018. ‒ 358 с.

У монографії досліджуються взаємовідносини України з Центральними державами, зокрема Німеччиною, на завершальному етапі Першої світової війни, реалізація положень Брестського мирного договору, спрямованих на отримання українських продовольчих і сировинних ресурсів. Показано як союзницька військова допомога у звільненні від більшовицької експансії трансформувалася в окупаційну практику з втручанням у внутрішні справи УНР – від запровадження військово-польових судів до зміни державного устрою. Висвітлені специфічні риси окупаційної політики, її нетиповість у контексті тогочасного міжнародного права. Подані персональні портрети головних дійових осіб – німецьких військових і дипломатів. Видання ілюстроване унікальними фотодокументами тієї доби.

Книга розрахована на науковців, викладачів, студентів, усіх, хто цікавиться історичним минулим України, її взаємовідносинами з іншими державами
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.