Володимир Васильович Поліщук » Князі Масальські на Волині у XVI ст. за документами Державного історичного архіву Литви (руська титулована знать у просторі Великого Князівства Литовського)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Князі Масальські на Волині у XVI ст. за документами Державного історичного архіву Литви (руська титулована знать у просторі Великого Князівства Литовського)

Праця
Написано: 2007 року
Джерело: balik2
Розділ: Історична
Твір додано: 13.08.2018
Твір змінено: 13.08.2018
Завантажити: djvu (8.4 МБ) pdf див. (7.3 МБ)
Опис: Поліщук В.
Князі Масальські на Волині у XVI ст. за документами Державного історичного архіву Литви (руська титулована знать у просторі Великого Князівства Литовського). - Київ: Ін-т української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України, 2007. - 100 с.

В роботі досліджується одне з відгалужень роду князів Масальсь- ких (з чернігівських Рюриковичів) у межах Великого Князівства Литовського. З’ясовуються обставини їх появи на Волині у XVI ст. та правовий статус землеволодіння. Реконструйовано родовід кн. Івана Федоровича Масальського (Мунчи) Уперше публікуються 24 документи 1539-1581 років з фонду Масальських Державного історичного архіву Литви у Вільнюсі. Подано класифікацію документів згідно з їх різновидами та специфікою продукування й призначення.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.