С.І. Олійник » Технологічна інструкція по лікеро-горілчаному виробництву
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Технологічна інструкція по лікеро-горілчаному виробництву

Посібник
Написано: 1994 року
Джерело: share.net.ua
Розділ: Навчальна
Твір додано: 30.07.2010
Твір змінено: 30.07.2010
Завантажити: djvu (2.9 МБ)
Опис: Підприємства лікеро-горілчаної промисловості України користуються і досі Технологічною інструкцією, яка розроблена ВНДІПрБ з участю УкрНДІСП і затверджена Головним управлінням спиртової і лікеро-горілчаної промисловості Мінхарчопрому СРСР в 1971 р. За два десятиліття відбулися зміни в технології і обладнанні лікеро-горілчаних підприємств, що спонукає перегляд технологічної інструкції, крім того, Держхарчопром ставить завдання переглянути всю нормативно-технічну документацію (НТД), затвердити в Україні і видати її на державній українській мові.
Новий текст Технологічної інструкції розроблено в УкрНДІспиртбіопрод — зав. відділом Ковальчук В.П., ст. науковий співробітник Савченко М.Я., ст. науковий співробітник Кравчук З.Д., науковий співробітник Попова В.М., інженери Олійник С.І., Резвіна Л.М.
Проект переробленої інструкції розглядався в об’єднаннях спирто-горілчаної промисловості, на лікеро-горілчаних підприємствах. Зауваження і побажання розглядались разом з працівниками концерну «Укрспирт», а також на засіданні Вченої ради УкрНДІспиртбіопрод.


Технологічна інструкція по лікеро-горілчаному виробництву ТІ У 18.4466-94. — К.: УкрНДІспиртбіопрод, 1994. — 319 с.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.